سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۹۰۱۷۵۹۳
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷- ۱۸: ۰۹
اکبر ترکی در گفت‌وگو با «بسیج»:
ترکی گفت: مجلس با مماشات کنوانسیون‎هایی را تصویب کرد که امیدواریم درخصوصFATF این اتفاق رخ ندهد و جوری تعیین تکلیف شود که این نسخه استعماری تصویب نشود و عزت و اقتدار نظام اسلامی ما حفظ گردد.

اکبر ترکی نماینده مردم فریدن در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج به خطرات پذیرش FATF اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری با بحث‏های کارشناسی که راجع به این موضوع به ایشان ارائه شده و از محتویات آن مطلعند نظر خود را اعلام کرده‎اند که با این سند همچون اسناد دیگر مثل 2030 مخالف هستند.

نماینده مردم فریدن در ادامه مطرح کرد: لوایح الحاق ایران به کنوانسیون‎هایی که اخیرا در مجلس تصویب شد و همین‎طور FATF به یک شکلی نسخه‎هایی از سندهای استعماری کشورهای غربی است که نسبت به ما تحمیل می‎شود.

ترکی با انتقاد ازعملکرد مجلس عنوان کرد: مجلس نیز با مماشات، تساهل و تسامح و یا به هر علت دیگر این کنوانسیون‎ها را تصویب کرد که امیدواریم درخصوص FATF این اتفاق رخ ندهد و یک جوری تعیین تکلیف شود که این نسخه استعماری تصویب نشود و عزت و اقتدار نظام اسلامی ما حفظ گردد.

نماینده مردم فریدن در خاتمه با بیان اینکه مخالف تصویب FATF هستیم در تاکید بیشتر بیان کرد:FATF زیرشاخه‎های زیادی دارد و قطعا کشور ما را با چالش روبرو می‎کند و با پذیرش آن غل و زنجیری را بر گردن مسئولینمان در رده‎های نظامی خواهیم بست که اقدام اشتباهی است و امیدواریم که مجلس نیز به نحوی برخورد کند کهFATF را از دستور کار خارج کند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar