سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۱۶۳۰۸
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷- ۲۴: ۱۸
از سوی یک منبع آگاه مطرح شد
یک منبع آگاه در خصوص درگیری در واحد تهران شمال که فیلمش در فضای مجازی در حال انتشار است، توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، یک منبع آگاه  در مورد فیلم درگیری در واحد تهران شمال که در فضای مجازی در حال انتشار است اظهار داشت: روز چهارشنبه علیرغم اینکه موظفی تدریسم نبود، برای انجام کارهای اداری به واحد تهرانشمال رفتم.تلفنی با یکی از دوستان و اساتید دانشکده فنی قرار گذاشتيم تا حدود ساعت یک و نیم روبروی درب دانشکده یکدیگر را ببینیم؛به همین خاطر به سمت دانشکده فنی رفتم وقتی رسیدم دیدم فضای ورودی دانشکده ملتهب و مشوش است.


وی ادامه داد:اطلاعی از اینکه که چند جوان برای چه احضار شده بودند ندارم اما زمانی که رسیدم،جوانی با الفاظ بسیار رکیک دیدم که در حال ناسزا گویی به یکی از نیروهای حفاظت فیزیکی است و بعد از گذشت چند ثانیه با عصبانیت چند ضربه به صورت نیروی حفاظتی زد و وی را به انتهای اطاقک هول داد؛در همين حین یکی از دوستان آن جوان عصبانی، سعی کرد مانع ضربه زدن دوستش به کارمند دانشگاه شود که علت برهنه شدن آن جوان هم ممانعت جوان دوم برای جلوگیری از درگیری بود.


این منبع آگاه افزود: زمانی که جوان عصبانی و دوستش از اطاقک خارج شدند در همین حین یکی دیگر از نیروهای فیزیکی برای کمک به همکارش وارد معرکه شد و ادامه ماجرا که در فیلم هست.


وی خاطر نشان کرد: نکته مهم اینکه چند دختر جوان دانشجو با پوششی تقریبا شبیه به هم و البته نامناسب برای دانشگاه بود که در گوشه ایی با دقت به معرکه نگاه میکردند که احتمال میدهم ضبط کننده فیلم، یکی از همان دخترها با پوشش عجیب بوده باشد و البته سوء نیت در ضبط فیلم دور از فکر نیست..

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar