سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۱۵۷۹۰
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۷- ۱۸: ۰۰
 سردار ضیاء‌الدین حزنی اظهار داشت
دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه با اشاره به حضور عشایر غیور در اقصی نقاط کشور ابراز داشت: از افتخارات سپاه این است که در کنار عشایر باشد.

به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان ، سردار ضیاء‌الدین حزنی در نخستین همایش تجلیل از شبانان و گله‌داران کرمان اظهار داشت: بیش از یک هزار پروژه عمرانی و بیش از 5 هزار فعالیت غیرعمرانی توسط سپاه کرمان در راستای محرومیت‌زادیی اجرا شده است.

وی مجموعه پروژه‌های محرومیت‌زدایی سپاه کرمان را 6 هزار و 658 طرح عنوان کرد و افزود: این فعالیت‌ها با 8 میلیارد تومان قرارداد به اجرا رسیده است.

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه با اشاره به حضور عشایر غیور در اقصی نقاط کشور ابراز داشت: از افتخارات سپاه این است که در کنار عشایر باشد.

حزنی تصریح کرد: عشایر یک درصد از جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند، اما 25 درصد از تولید پروتئین و 35 درصد از تولیدات صنایع دستی کشور را در دست دارند.

وی با بیان اینکه هیچ مشکلی نیست که نتوانیم با دستان خودمان آن را برطرف سازیم، افزود: اگر همه گروه‌ها و اقشار کنار هم باشیم، موفقیت نصیب ما خواهد شد.

حزنی گفت: سپاه از مردم و برای مردم است، همه راهبردهای سپاه، مردم‌دوستی و مردم‌یاری است و برای مردم ایران تشکیل شده است.

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه اظهار داشت: شاید وظیفه ذاتی سپاه محرومیت‌زدایی نباشد، اما رسالت خود می‌دانیم که به کمک محرومان شتافته و مشکلات جامعه را برطرف کنیم.

وی بیان داشت: اگر هر فرد به خوبی وظیفه خود را انجام دهد، قطعا مشکلاتی را که امروز در جامعه شاهد هستیم، دیگر نخواهیم داشت.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: