دبیرخانه دومین کنگره ی سراسری فضل نبی پس از اعلام فراخوان و اطلاع رسانی آن، تا مهلت مقرر بیش از ۱۵۰ اثر از ۱۰ استان کشور دریافت کرد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از کاشان، دبیرخانه دومین کنگرهی سراسری فضل نبی پس از اعلام فراخوان و اطلاع رسانی آن، تا مهلت مقرر بیش از ۱۵۰ اثر از ۱۰ استان کشور دریافت کرده و پس از تنظیم و کدگذاری در اختیار هیات داوران قرار داده است.
هیات داوران نتایج نهایی را پس از دو مرحله داوری به شرح زیر به دبیرخانه اعلام کرد:
از آن جا که از بین آثار انتخاب شده پس از جمع بندی نمرات هیچ اثری نتوانست حد نصاب امتیاز را به دست آورد هیات داوران هیچ یک از آثار را حائز رتبهی اول ندانسته و از این رو برگزیدگان نهایی را به شرح زیر اعلام میکند:
در بخش شعر نبوی
رتبهی دوم: رضا نیکوکار ازرشت
رتبهی سوم: یزدان بابایی ازکرمانشاه و ستاره عیسی وند از اراک بطور مشترک بعنوان نفرسوم
شایستهی تقدیر: فاطمه بدیعی از کاشان
در بخش ویژه با موضوع ملا فضل علی:
۱- علی سلیمانی
۲- امنه قوامی
در بخش شعر بومی:
اکرم محمد علیزاده
شایسته تقدیر معرفی شدند.
در بخش دلنوشته:
۱- محمد علی کاظمی
۳- مجتبی صفدری
۳- خانم محبوبه حسنی
بعنوان نفرات برتر معرفی شدند.
دربخش خوشنویسی:
۱- علیرضا یوسفی از کاشان
۲- رضا قربانی از نجف اباد
۳- سید سجادحسینی از سفیدشهر شایسته تقدیر معرفی شدند.
گفتنی است مراسم اختتامیه با حضور جمع علاقمندان به شعر و ادب، اساتید و شاعران شهرستان و حضور نماینده شهرستان در مجلس و مهمان ویژه عبدالجبار کاکایی در جمعه ۲۴ فروردین ساعت ۲۰:۳۰ در حسینیه اعظم سفیدشهر برگزار میشود.
هیات داوران نتایج نهایی را پس از دو مرحله داوری به شرح زیر به دبیرخانه اعلام کرد:
از آن جا که از بین آثار انتخاب شده پس از جمع بندی نمرات هیچ اثری نتوانست حد نصاب امتیاز را به دست آورد هیات داوران هیچ یک از آثار را حائز رتبهی اول ندانسته و از این رو برگزیدگان نهایی را به شرح زیر اعلام میکند:
در بخش شعر نبوی
رتبهی دوم: رضا نیکوکار ازرشت
رتبهی سوم: یزدان بابایی ازکرمانشاه و ستاره عیسی وند از اراک بطور مشترک بعنوان نفرسوم
شایستهی تقدیر: فاطمه بدیعی از کاشان
در بخش ویژه با موضوع ملا فضل علی:
۱- علی سلیمانی
۲- امنه قوامی
در بخش شعر بومی:
اکرم محمد علیزاده
شایسته تقدیر معرفی شدند.
در بخش دلنوشته:
۱- محمد علی کاظمی
۳- مجتبی صفدری
۳- خانم محبوبه حسنی
بعنوان نفرات برتر معرفی شدند.
دربخش خوشنویسی:
۱- علیرضا یوسفی از کاشان
۲- رضا قربانی از نجف اباد
۳- سید سجادحسینی از سفیدشهر شایسته تقدیر معرفی شدند.
گفتنی است مراسم اختتامیه با حضور جمع علاقمندان به شعر و ادب، اساتید و شاعران شهرستان و حضور نماینده شهرستان در مجلس و مهمان ویژه عبدالجبار کاکایی در جمعه ۲۴ فروردین ساعت ۲۰:۳۰ در حسینیه اعظم سفیدشهر برگزار میشود.
منبع: خبرگزاری تسنیم
ارسال نظرات
غیرقابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۰
پر بیننده ها