سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۰۶۵۲۴
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷- ۱۵: ۰۷
فودلادگر در گفتگو با «بسیج»:
فودلادگر گفت: متأسفانه باید گفت که در حوزه فرهنگ سازی، فرهنگ زندگی و سبک زندگی کم کاری می شود و این در حالی است که چند سال گذشته مقام معظم رهبری به مسئله سبک زندگی تأکید بسیاری داشته اند.

حمیدرضا فودلادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، مصرف گرایی را آفتی برای اقتصاد در حال توسعه خواند و گفت: برای مقابله با این آفت نیاز به کار فرهنگی بیشتری داریم. متأسفانه باید گفت که در حوزه فرهنگ سازی، فرهنگ زندگی و سبک زندگی کم کاری می شود و این در حالی است که چند سال گذشته مقام معظم رهبری به مسئله سبک زندگی تأکید بسیاری داشته اند.

وی تصریح کرد: وقتی سبک زندگی مردم ما مصرف گرایانه باشد، بیش از اینکه به فکر تولید باشیم به فکر مصرف هستیم و در مصرف و تجمل گرایی با هم درگیر رقابت و مسابقه می شویم و این می شود که مردم اهل چشم و همچشمی و مصرف گرا می شوند.

نماینده مردم اصفهان با بیان اینکه حمایت از کالای ایرانی نیاز به عزمی ملی دارد، افزود: در سال جاری نه تنها در حوزه سیاست گذاری و اجرا، بلکه باید در تمام ابعاد برای تحقق واقعی شعار سال تلاش کنیم و در این بین مردم هم نقش بسزایی دارند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: