سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۰۰۵۷۲۲
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷- ۰۲: ۰۹
دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور در گفت‌وگو با «بسیج»:
سردار سلیمانی با بیان اینکه پیشرفت صنعت موشکی و دفاعی کشور برای مقابله با استکبار است،گفت: با توان موشکی و دفاعی می توانیم در برابر ابرقدرت های جهان ایستادگی کنیم چرا که روحیه خودباوری را در خود پرورانده ایم.

سردار یعقوب سلیمانی دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج در گفت و گو با خبرنگار سرویس سیاسی خبرگزاری بسیج با بیان اینکه امروز ملت ایران با اتکاء به رهبری، استکبارستیزی را در پیشرفت صنعت دفاعی و موشکی تعریف کرده است، گفت: ما با توان موشکی و دفاعی می توانیم در برابر همه ابرقدرت های جهان ایستادگی کنیم چرا که روحیه خودباوری را در خود پرورانده ایم.


وی ادامه داد:جوان انقلابی و مومن هیچ گاه دست از استکبار ستیزی بر نمی دارد که این روحیه بدان معناست که باید در برابر هر تفکر غلطی ایستادگی کرد.


سردار سلیمانی در پایان از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای موشکی در مناطق عملیاتی دفاع مقدس خبر داد و گفت: در ایام نوروز شاهد برپایی نمایشگاه دستاوردهای موشکی سپاه در اردوگاه شهید حبیب الهی اهواز بودیم که نمونه بارزی از استکبار ستیزی را نمایان کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: