سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۹۸۵۸۸
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۶- ۵۵: ۰۷
جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله در گفت‌وگو با «بسیج»:
کوثری عنوان کرد: افراد فرقه شیرازی که این اقدام را انجام دادند عاملین سرسپرده صهیونیست‎ها و استکبار جهانی هستند و بایستی این مسئله توسط وزارت امورخارجه پیگیری شود.

 اسماعیل کوثری جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله و نماینده سابق مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج در واکنش به حمله فرقه شیرازی‎ به سفارت ایران در لندن عنوان کرد: افراد فرقه شیرازی که‎ این اقدام را انجام دادند عاملین سرسپرده صهیونیست‎ها و استکبار جهانی هستند و بایستی این مسئله توسط وزارت امورخارجه پیگیری شود و افرادی که در این ماجرا دستگیر شدند به سخت‎ترین و شدیدترین وجه با آنها برخورد شود.

نماینده سابق مجلس در ادامه با اشاره به حضور محمدبن سلمان در انگلیس اظهار داشت: در این اقدام محمد بن سلمان با مسئولین انگلیسی هماهنگ بودند چراکه حمله به سفارت ایران در لندن در این مقطع سفر بن سلمان انجام می‏شود و ازآنجایی که سفر بن سلمان با مخالفت‎های زیادی روبرو شد به منظور انحراف توجه نارضایتی‎ها و اعتراض مردم انگلیس دست به چنین کاری زدند تا توجه مردم و رسانه‎ها را به سمت سفارت ایران در لندن معطوف کنند.

جانشین فرمانده قرارگاه ثارالله خاطرنشان کرد: همانطوری که مجلس هشتم سطح ارتباط با انگلیس را تنزل داد، الان نیز بایستی مجلس ورود کند و این مسئله را مجددا بررسی کند و سطح ارتباط را از سفیر به کاردان تنزل دهد یا اینکه اصلا قطع ارتباط کند تا نهایتا تکلیفمان را با انگلیس مشخص کنیم و این هم به عهده دولت است و هم به عهده مجلس که این کار را انجام دهند تا آنها بفهمند ما با کسی شوخی نداریم و به هیچ وجه هم کوتاه نخواهیم آمد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar