سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۹۶۵۴۴
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶- ۱۳: ۰۷
حجت الاسلام عربپور تصریح نمود:
حجت الاسلام عربپور با اشاره به انحراف برخی از خواص نظام در ادوار مختلف گفت: خودشیفتگی و اصرار به ادامه راه اشتباه و غلط بلایی بود که از ابتدای انقلاب افرادی همچون بنی صدر و در سال‌های اخیر موسوی، کروبی و اکنون احمدی نژاد به آن دچار شده اند و آن‌ها را از مسیر اصلی انقلاب منحرف کرد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان؛ حجت‌الاسلام علی عربپور نماینده، ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان در جمع بسیجیان شهرستان انار با تاکید بر ایستادگی نیروی‌های انقلابی در پاسداری از آرمان‌های نظام گفت: مردان جبهه مقاومت اگر از آسمان و زمین بر سرشان آتش ببارد باز هم بر تحقق اهدافشان ایستادگی خواهند کرد.
وی در ادامه با بیان اینکه دشمن همیشه سعی میکند با تهدید و ارعاب ما را در تسخیر خود قرار دهد گفت: همه‌این‌ها یک تجربه کهنه‌ای هست که دشمن به کار گرفته و همیشه ناکام‌مانده است اگر چه گاهی ضربه زده، اما همیشه شکست خورده قطعی بوده است. آن‌هایی ک. فکر‌میکنند دشمن قوی است و قدرت دارد دشمن شناش و بعبارتی حق شناس نیستند و انقلاب را نشناخته اند.

حجت الاسلام عرب پور افزود: کسانی بوده اند که در ابتدای انقلاب میگفتند ما آمریکا را شکست میدهیم، اما اکنون به دلایلی همچون سست بودن ایمان و مغفول و مغلوب شدن از کید دشمن مواضع خود را تغییر داده اند و در مقابل دشمن موضع ضعف نشان می‌دهند.
نماینده، ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان نگاه رهبر معظم انقلاب به دشمن را همواره بدبینانه دانست و گفت: ایشان با شناخت کاملی که از دشمن دارند همواره به مسئولین ما تذکر می‌دهند که در ورای آن لبخند دشمن، دندان‌های زهرآگین است و در زیر آن دستکش مخملی که دشمن برای مذاکره به سوی ما دراز می‌کند یک مشت چدنی پنهان است.

عرب پور در ادامه خاطر نشان کرد: امروزه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا وقتی دید که از طریق‌جنگ مستقیم نمیتواند در مقابل‌ایران راهی پیش ببرد با راه انداختن‌داعش به جنگ‌نیابتی علیه ایران روی آورد.
وی افزود: داعش که مولود نامبارک آمریکا به اعتراف سران خودشان بود در جهان اسلام حرمت شکنی کرد و دشنه به روح اسلام ناب زد، اما با رشادت‌های نیرو‌های جبهه مقاومت به زباله دان تاریخ فرستاده شد و قطعا اگر دلاوری‌های رزمندگان مدافع حرم نبود امروز حتی نوامیس شهرمان هم از شر داعش در‌امان نبودند.

وی با بیان اینکه برخی میگویند چرا باید پول کشورمان با وجود بیکاری جوانان به سوریه برود این گفته را یک دروغ دانست و گفت: قاطعانه‌میگویم ایران‌به غیر از منابع انسانی در سوریه و عراق هزینه دیگری نکرد و خود دولت سوریه هزینه‌های جنگ را پرداخت کرد.
نماینده، ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به پروژه نفوذ دشمن تصریح کرد: دشمن با سوءاستفاده از قضایای اخیر مانند اغتشاشات میخواست مردم را در مقابل نظام با این شعار که ما فراوانیم و شما اندک قرار دهد، اما با هوشیاری مردم و حضور در حمایت از، ولی فقیه توطئه اش خنثی شد.

وی با اشاره به کوتاهی دولتمردان در قبال خواسته‌ها و نیاز‌های مردم گفت: امروز در‌صحنه داخل از خود آنقدر کاهلی و ضعف نشان داده ایم که وقتی عده‌ای از جوانان از سر فقر و بیکاری به میدان می‌آیند دشمن ذره بین میگذارد و از خواسته‌های به حق آن‌ها سوءاستفاده میکند و در ادامه عده‌ای منافق در پشت مردم وارد میدان می‌شوند و خواسته‌های خود را عملی میکنند.
حجت الاسلام عرب پور به اغتشاشان اخیر در خیابان پاسداران تهران نیز اشاره‌ای کرد و گفت: بعداز آن که دشمن در صحنه حوادث دی ماه شکست خورد به واسطه دراویش به صحنه آمد، دراویشی که تا دیروز گفته می‌شد که زاهد هستند، اما وقتی به صحنه آمدند فهمیدیم که سرباز صهیونیسم هستند و به خواست الهی در این صحنه هم ناکام ماند.

نماینده، ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان با هشدار نسبت به بازی کردن برخی سیاستمداران در زمین دشمن گفت:برخی از افرادی که دم از اصلاح طلبی و اصولگرایی میزنند باید حواسشان باشد که در زمین دشمن بازی نکنند و آنجه که مردم از مسئولین میخواهند اینست که مواضعشان در قبال دشمن شفاف و صریح باشد.

وی در ادامه عملکرد با اشاره به انحراف برخی از خواص نظام در ادوار مختلف گفت: خودشیفتگی و اصرار به ادامه راه اشتباه و غلط بلایی بود که از ابتدای انقلاب افرادی همچون بنی صدر و در سال‌های اخیر موسوی، کروبی و اکنون احمدی نژاد به آن دچار شده اند و آن‌ها را از مسیر اصلی انقلاب منحرف کرد.

حجت الاسلام عرب پور با ابراز تاسف از سخنان اخیر معاون اول رئیس جمهور در خصوص مشکل دانستن دهه شصتی‌ها گفت: آنچه که در سند ۲۰:۳۰ از اجرای آن ناکام ماندند دولت اکنون سعی در عملی کردن آن‌هم بواسطه تبلیغ در زمینه جلوگیری از افزایش جمعیت کشور دارد.
نماینده، ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان در پایان با تاکید بر پاسداری نیرو‌های انقلابی از حریم ولایت گفت: چشم و گوشمان را خوب بازکنیم و نگذاریم که به ولایت آسیبی برسد آنگونه که حضرت زهرا (س) در‌پشت درب ضربه خورد، اما دست از دفاع از امام زمانش برنداشت.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar