سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۹۵۸۰۱
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۶- ۲۴: ۱۷
به همت معاونت علمی پژوهشی بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود:
قرارگاه شهید احمدی روشن 9 هسته دانشجویی از دانشگاه یاسوج و دانشگاه عاوم پزشکی در حوزه های بهداشت و سلامت و کشاورزی، تشکیل داد.

به گزارش  بسیج دانشجویی خبرگزاری بسیج، بهنام احمدی دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: قرارگاه شهید احمدی روشن با هدف سازمان دهی،کادر سازی علمی و مطالبه گری مسائل تخصصی ذیل معاونت علمی پژوهشی بسیج دانشجویی فعالیت میکند.

احمدی افزود: با توجه به اینکه فضای جامعه دچار آسیب های مختلفی شده و اکثریت اعضای جامعه تریبونی برای انتقال و بیان انتقادات خود ندارند، معاونت علمی پژوهشی بسیج دانشجویی استان با دانشگاه های استان به عنوان کانون اصلی مطالبه گری و آزاد اندیشی ارتباط گرفته و هسته های علمی و موضوعی را شکل داده است، لیکن لازم بود که اعضای این هسته ها با آموزش های تخصصی و تشکیلاتی آشنا شوند.

وی بیان داشت: این دوره با حضور 60 دانشجو از دانشگاه یاسوج و دانشگاه علوم پزشکی، تحت آموزش اساتید مجرب کشوری به مدت 2 روز به میزبانی شهر یاسوج برگزار شد.


بهنام احمدی افزود: در حوزه کشاورزی دانشجویان  با توجه به  ظرفیت های عظیم استان در بحث کشاورزی و عدم بهره برداری صحیح و عدم اشتغال زایی مناسب به پنج هسته در حوزه کشاورزی تقسیم و در بخش آسیب های حوزه سلامت، بهداشت و خدمات درمانی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی به چهار هسته تقسیم و آموزش های لازم را دیدند.

دبیر قرارگاه شهید احمدی روشن در استان  تأکید کرد: امید است این هسته ها با توجه به کسب تجربه و گذارندن آموزش های لازم بتوانند به رشد و پیشرفت استان و کشور و رفع نیازمندی های موجود در این حوزه ها کمک نمایند.

وی گفت: دانشجویان در این دوره تحت آموزش اساتید مجرب کشوری، در چهارچوب های بیانیه نویسی، سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه، نامه به مسئولان، تهیه برد دانشگاهی،تراکت، تهیه کلیپ و عکس نوشته دوره ها ی آموزشی لازم را دیدند.

احمدی بیان داشت در پایان این دوره دو روزه دانشجویان پس از آموزش های اولیه در قالب هسته های تیمی خود به مسابقه پرداختند که در انتها؛ تیم خط شکن متشکل از ( خواهران رویا میدجانی، زینب متقی نژاد، سیده زهرا سعادت طلب، طاهره تقوایی، فاطمه شاهزاده و زینب اندیشه) در حوزه علوم پزشکی و تیم شهید همت مشتمل بر ( برادران محمد ابراهیم کشاورز، احمد رضا قنواتی، محمد سپندزاده و داریوش فقیری) در حوزه کشاورزی مقام نخست را کسب کردند.

 
photo_2018-03-03_14-04-45.jpg

photo_2018-03-03_14-04-42.jpg

photo_2018-03-03_14-04-30.jpg

photo_2018-03-03_14-04-39.jpg

photo_2018-03-03_14-04-34.jpg

photo_2018-03-03_14-05-06.jpg

photo_2018-03-03_14-05-03.jpg
 
 
 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar