سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۹۴۱۷۲
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۶- ۰۲: ۱۵
مشاور رسانه ای فرمانده کل سپاه:
سازمان بسیج جامعه مداحان باید در برابر هجمه های دشمن قد علم کند و در برابر لجن پراکنی های رسانه ای همچون بی بی سی باید پاسخی شکننده دهد تا ذهن مردم نسبت به جامعه مداحی متشنج نشود.

به گزارش  بسیج مداحان خبرگزاری بسیج،  دکتر حمید رضا مقدم فر مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه درهمایش سراسری مسولین استانی سازمان بسیج مداحان و فعالان عرصه ستایشگری اهل بیت علیهم السلام با اشاره به اهمیت فعالیت هیات مذهبی اظهار داشت: امروز هیات مذهبی یکی از فرصت‌های نظام انقلاب اسلامی هستند.
وی ادامه داد: منویات رهبر معظم انقلاب در دیداری که هرساله با جامعه مداحی دارند نشان از اهمیت این عرصه دارد؛ در کنار فرصت‌ها دشمن خیلی آرام و پنهان برنامه‌هایی را برای اثر گذاری در این عرصه به اجرا گذاشته است به طوری که هرکس متوجه این برنامه‌ها نمی‌شود.
مقدم فر با بیان اینکه دشمن می‌خواهد جلسات مذهبی را کم اثر کند افزود: در این میان رسالت بسیجیان جامعه مداحی بسیار مهم است. بسیج مداحان رسالت مراقبت را برعهده دارد.
وی تاکید کرد: جامعه مداحی باید مراقب باشد که آلوده به نیرنگ‌های دشمن نشوند، در قشر مداح اهل بیت (ع) حساسیت ده برابر است چرا که مداحان خود بر جامعه اثر گذارند.
مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه در ادامه گفت: ذاکر اهل بیت (ع) به تنهایی یک رسانه چهره به چهره است. پس باید از این جایگاه اثر گذار مراقبت شود و بسیج مداحان باید در حفظ و حراست از این جایگاه پپرچمدار باشد.
وی تصریح کرد: سازمان بسیج جامعه مداحان باید در برابر هجمه‌های دشمن قد علم کند و در برابر لجن پراکنی‌های رسانه‌ای همچون بی بی سی باید پاسخی شکننده دهد تا ذهن مردم نسبت به جامعه مداحی متشنج نشود.
مقدم فر به ظهور جریان‌های انحرافی در جامعه مداحی اشاره کرد و گفت: امروز جریان‌هایی همچون فرقه صادق شیرازی با پول‌های آلوده انگلیسی مداح جذب می‌کند و در کشور‌های اروپایی اقدام به برپایی هیئت می‌کند؛ که حاصل این مراسمات چیزی جز تشیع انگلیسی نیست.
این کارشناس سیاسی خطاب به مداحان گفت: فعالان جامعه مداحی باید احتیاط کنند، عوامل بیگانه در انتظار اند تا راه نفوذی پیدا کرده و ذاکر اهل بیت را به انحراف بکشانند.
وی با تاکید بر توجه به منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص عزاداری‌ها و برگزاری جلسات مذهبی افزود: توجه به بیانات رهبری این جامعه را از انحراف نجات می‌دهد؛ اینکه بسیاری از اسیب‌ها در عرصه مدیحه سرایی اهل بیت (ع) به وجود آمده حاصل بی توجهی به نصایح و هشدار‌های علما و بزرگان است.
مقدم فر در ادامه بیان کرد: امروز به برکت خون شهدا جمهوری اسلامی ایران به یک قدرت جهانی تبدیل شده است، با این حال آشوب آفرینی امریکا و رژیم صهنونیستی در منطقه با هدف جلوگیری از گسترش انقلاب اسلامی همچنان ادامه دارد.
وی با بیان اینکه برنامه‌های غرب در منطقه با شکست مواجهه شده است افزود: امریکا داعش را ایجاد کرد تا مردم را از اسلام بیزار کند و یک نفرت جهانی علیه اسلام شکل بگیرد از طرفی خواستند تا محور مقاومت را به وسیله این گروهک تروریستی نابود کند، اما این پروژه شکست خورد به طوری که امروز ایران به عنوان پرچمدار مبارزه با تروریست در جهان شناخته شده است.
مشاور رسانه‌ای فرمانده کل سپاه به برنامه‌های دشمن برای فتنه انگیزی در داخل کشور اشاره کرد و گفت: هدف دشمن القا این پیام است که برنامه‌های جمهوری اسلامی ناکارآمد بوده و آینده‌ای برای آن متصور نیست که اینکار را با حرف‌های عوام فریبانه انجام می‌دهد.
مقدم فر ضمن هشدار نسبت به برنامه‌های دشمن برای ایجاد فتنه داخلی در کشور افزود: امروز مشکلات حاکم در کشور در پی مدیریت ناکارآمد مدیران پیر دولت است؛ باید مسئولانی از جنس مردم در راس امور قرار بگیرند که مشکلات مردم را بفهمند و در جهت کاهش آن‌ها قدم بردارند
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: