سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۹۲۵۲۷
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۶- ۲۱: ۱۱
مسئول سازمان بسیج مداحان کشور عنوان کرد
همایش دوروزه مسئولین استانی سازمان بسیج مداحان 8 و 9 اسفند ماه برگزار می گردد .
مجتبی روشن‌روان مسئول سازمان بسیج مداحان کشور در گفتگو با خبرنگار بسیج مداحان، با اعلام خبر برگزاری اولین همایش سراسری مسئولین سازمان بسیج مداحان اظهار داشت: این همایش دو روزه با حضور مسئولین سازمان بسیج مداحان استانی و همچنین با حضور یک مداح اثرگذار، یک شاعر آیینی، یک مدیر هیئت و مسئول بسیج مداحان خواهر از هر استان، ۸ و ۹ اسفندماه درسالن همایش مجموعه ۵ آذر سازمان بسیج مستضعفین برگزارمی شود.
وی گفتگو و هم اندیشی با مسئولین استانی سازمان بسیج مداحان را از جمله اهداف این همایش خواند و گفت: یکی از اهدافی که ما در این همایش دنبال می‌کنیم، توجیه و توضیح برنامه‌های سال آینده سازمان بسیج مداحان است، چرا که استان ها، بازو‌های اجرایی سازمان هستند.
مسئول سازمان بسیج مداحان گفت: ما می‌خواهیم این همایش فراتر از یک ابلاغ برنامه باشد، بر همین اساس هدف اصلی ما ایجاد دغدغه، بیان وضعیت موجود، وضعیت مطلوب و وضعیتی که قرار است به آن برسیم و در نهایت تبیین مسیر و راه برای رسیدن به نقطه قابل قبول جامعه مداحی کشور می‌باشد.
روشن‌روان در ادامه افزود: باتوجه به کثرت مجموعه‌هایی که به جامعه مداحی ورود کردند و در حال فعالیت هستند، ما با کمبود نیرو مواجه نیستیم، اما لازم است اثربخشی در کار‌ها ارتقا یابد تا خیلی بهتر اثر فعالان این عرصه در جامعه نمود داشته باشد.
وی با بیان اینکه بخشی از سازمان بسیج مداحان مربوط به هیأت‌های مذهبی است، گفت: به همین دلیل ما خواستیم تا از هر استان یک مداح، یک مدیر هیئت و یک شاعر آیینی اثرگذار نیز در همایش حضور داشته باشند. در واقع می‌خواهیم این عزیزان با دغدغه‌های ما آشنا شده و بعد در استان خود به کمک بسیج مداحان آمده و در جهت پیشبرد برنامه‌ها یاری رسان ما باشند.
مسئول سازمان بسیج مداحان در خاتمه بیان کرد: سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین، حجت الاسلام محمدرضا تویسرکانی مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین، دکترحمیدرضا مقدم فر مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده کل سپاه، حاج منصور ارضی، حجت الاسلام میرزا محمدی از جمله چهره‌های شاخصی هستند که در این همایش دو روزه حضور داشته و به سخنرانی می‌پردازند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: