سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۸۹۷۱۷
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۶- ۳۲: ۱۱
رئیس اتحادیه کفاشان دست‌دوز تهران:
رئیس اتحادیه کفاشان دست‌دوز تهران با بیان اینکه 6 هزار و 200 واحد کفش دست‌دوز در تهران داریم، گفت: مجموع تولید سالانه کفاشان دست‌دوز تهران به 50 درصد کاهش پیدا کرده است.
به گزارش خبرگزاری بسیج، رسول شجری درباره وضع بازار اظهار کرد: بازار همچنان در رکودی عمیق قرار دارد و سایه رکود بر کفش ایرانی بسیار سنگین شده است و فعالان این صنف با مشکلات زیادی مواجه‌اند.

وی با اشاره به اینکه واردات کالاهای مشابه تولید داخل، صنف کفاشان دست‌روز را به چالش انداخته است، تصریح کرد: واردات کفش بی‌کیفیت خارجی بازار تولیدکننده داخل را مورد آسیب جدی قرار داده است.

رئیس اتحادیه کفاشان دست‌دوز تهران با تأکید بر اینکه عدم قدرت خرید مردم از ابزارهای چالش‌زایی بازار کفش ایرانی مانند سراسر اصناف است، اضافه کرد: کاهش قدرت خرید مردم نقش به‌سزایی در رکود بازار داشته است و عواقب منفی و تخریب‌هایی را به همراه دارد.

شجری با بیان اینکه قاچاق کالا بازار کفش ایرانی را در جاده رکود هدایت کرده است، تصریح کرد: متأسفانه برخورد جدی با قاچاق کالا انجام نمی‌شود و همه این مشکلات دست‌به‌دست هم داده است و شرایط را برای اصناف نامطلوب کرده است.

وی با اشاره به اینکه 6 هزار و 200 واحد کفش دست‌دوز در تهران داریم، اضافه کرد: هم ریزش و هم رویش داشتیم، با توجه به شرایط فعلی بیشتر از 50 درصد نمی‌توانند فعالیت داشته باشند، تعدادی تعطیل کامل و بخشی هم با ظرفیت کامل کار نمی‌کنند.

رئیس اتحادیه کفاشان دست‌دوز تهران با تأکید بر اینکه مجموع تولید سالانه ما به 50 درصد کاهش پیدا کرده است، اظهار کرد: این امر مشکلات زیادی را برای ما به همراه داشته است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar