سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۸۵۱۷۷
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۶- ۳۵: ۰۶
مسئول بسیج مهندسین صنعتی آذربایجان شرقی در گفتگو با «بسیج»:
صادق پور گفت: از مهم‌ترین مشکلی که اغلب واحدهای صنعتی کوچک و بزرگ در منطقه با آن مواجه هستند بحث تجارت و فروش محصولات است.

صادق پور ،مسئول بسیج مهندسی صنعتی استان آذربایجان شرقی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج،  با اشاره به مهم ترین چالش های واحد های صنعتی در منطقه آذربایجان شرقی؛ گفت:از مهم‌ترین مشکلی که اغلب واحدهای صنعتی کوچک و بزرگ در منطقه با آن مواجه هستند بحث تجارت و فروش محصولات است؛ یعنی اگر حلقه مهم از زنجیره ای واحدهای تولیدی صنعتی حل شود بسیاری از مشکلات از بین خواهد رفت البته در این بین بحث های حقوقی مالی و حتی فنی نیز گریبانگیر واحدهای صنعتی شده است اما آن چیزی که در رصدها و جامعه آماری ما نشان می دهد مهمترین معضل واحدهای صنعتی کوچک  بازار فروش است.

وی افزود:  بسیج مهندسین صنعتی با ظرفیت های خود سعی دارد بستری را فراهم کنند تا در قالب کارگروه تخصصی بازار و تجارت مشکل واحد های صنعتی را حل کند.همچنین بسیج سعی دارد تا با برگزاری نمایشگاه تخصصی ضمن معرفی واحدهای صنعتی و محصولات آنها، زمینه را برای بازار فروش فراهم کند.

 تجارت و فروش مهم ترین معضل واحدهای صنعتی است

مسئول بسیج مهندسی صنعتی استان آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: گفتنی است بسیج مهندسین صنعتی در راستای ماموریت ها و فعالیت های خود جمعی از فعالان اقتصادی منطقه را به دیدار فرمانده سپاه  استان برد که  در این دیدار فعالان اقتصادی با پشتوانه گرم حمایت های سپاه مواجه شدند و فرمانده سپاه نیز در راستای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نصایحی را به آنها کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar