سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۷۱۵۶۲
تاریخ انتشار: ۱۶ دی ۱۳۹۶- ۴۲: ۰۸
به همت نیکوکاران لامرد صورت می‌گیرد
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) لامرد گفت: به همت نیکوکاران لامرد 4 واحد مسکونی در مناطق زلزله‌زده سرپل ذهاب احداث می‌شود.

احمد محمودی اظهار داشت: پس از وقوع زلزله در منطقه سرپل ذهاب استان کرمانشاه و خسارات فراوانی که به منازل مردم این شهرستان وارد شد،کمک‌های بسیاری خوبی از سوی مردم شهرستان لامرد درزمینه ارسال وسایل اولیه انجام و این بار نیز باهمت نیکوکاران لامرد و آحاد مردم این شهرستان 4 واحد مسکونی در این مناطق زلزله‌زده احداث می‌شود.

وی افزود: تاکنون افزون‌بر 180 میلیون ریال از سوی نیکوکاران جهت احداث این 4 واحد مسکونی صورت گرفته که به ازای هر واحد مسکونی باید 100 میلیون ریال اختصاص یابد.

مدیرکمیته امداد امام خمینی(ره) لامرد همچنین از افتتاح 3 واحد مسکونی مددجویان این شهرستان نیز خبر داد و گفت: در سفر هفته گذشته مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان فارس به لامرد و در مراسمی که با حضور دیگر مسوُولان محلی برگزار شد 3 واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) لامرد افتتاح شد.

محمودی ادامه داد: از محل اعتبارات کمیته امداد، خیران و حامیان طرح اکرام برای هرکدام از این واحدهای مسکونی 500 میلیون ریال هزینه شده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: