سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۶۸۲۲۵
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۶- ۴۷: ۰۹
مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت استان گفت: پیشکسوتان جهاد و شهادت برای پیشرفت برنامه‌ها باید برنامه محوری را در دستور کار قرار دهند و از انجام کار‌های سلیقه‌ای پرهیز کنند.
به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان، سرهنگ شمسی، مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت با اشاره به اینکه انسجام بخشی به برنامه‌ها ما را برای رسیدن به هدف نزدیک می‌کند افزود: بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت بازنمایی ایثار و از خود گذشتگی و شهادت طلبی دلاور مردانی است که در طول هشت سال دفاع مقدس زیستن در سایه و اشتغال را به مبارزه علیه ظلم و تهاجم توسعه طلبی معامله نکردند و با مبارزه و ایثار خود جاودانه شدن را ترجیح دادند.


مسئول سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت گفت: این سازمان تلاش می‌کند تا خاطره آن‌ها را در عصر و زمانه دیگر روایت و حکایت کند.


وی افزود: کمیته‌های هفت گانه شامل امر به معروف و نهی از منکر، ورزشی و آموزشی، ثبت تجارب، تألیف کتاب، سازندگی و محرومیت زدایی، دفاعی امنینی، فرهنگی و اجتماعی اقدامات موثر و مفید خود را در اختیار جوانان بسیجی از طریق سازمان بسیج پیشکسوتان انتقال دهند و با فکر و اندیشه دنبال راهکار‌های که بتوان آن را عملی کرد و مشکلات را حل کرد دنبال خواهد کرد.


وی با اشاره به فرمود: مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه اگر می‌خواهید به دشمن تو دهنی بزنید به مردم خدمت کنید افزود: هر سازمانی که بخواهد در تحقق اهداف نظام تلاش کند باید از فرامین رهبری تبعیت کند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar