سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۶۳۰۸۱
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۶- ۴۵: ۰۸
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس:
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در بودجه سال آینده ۵۸ میلیارد تومان اعتبار برای حمایت از تولید و اشتغال پیش‌بینی شده است.

رحیم زارع  در هفتمین جلسه توسعه و برنامه‌ریزی استان فارس با بیان اینکه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در بودجه سال آینده 58 میلیارد تومان برای حوزه حمایت از تولید و اشتغال پیش‌بینی کرده است، اظهار داشت: 2 میلیارد دلار اعتبار نیز برای مشوق‌های صادراتی در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه برای مبارزه با فقر مطلق صندوق رفاه اجتماعی راه‌اندازی می‌شود تا  از این طریق با حذف یارانه برخی افراد 20 میلیارد تومان از منابع یارانه‌های نقدی در حوزه تولید و رفع بحران در صندوق‌های اجتماعی هزینه شود، افزود: بیش از 56 هزار میلیارد تومان اسناد خزانه داریم که باید تا پایان برنامه ششم پرداخت شود و این موضوع نیز در بودجه 97 در نظر گرفته شده است.

نماینده مردم آباده، بوانات و خرم‌بید در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در حوزه اشتغال استان‌ها نیز توافق شده است که سهم هر استان با در نظر گرفتن شاخص‌های استانی در اختیار آنها قرار گیرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: