سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۶۱۶۷۳
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۶- ۲۴: ۰۹
در صفحه منتسب به سردار سلیمانی منتشر شد:
صفحه منتسب به سردار سلیمانی، با انتشار پستی در اینستاگرام، از آزاد سازی قدس شریف گفت.

به گزارش سرویس بسیج مقاومت مردمی خبرگزاری بسیج،  صفحه منتسب به سردار سلیمانی با انتشار پستی دراینستاگرام از ادامه عملیات آزاد سازی تا رهایی قدس شریف خبر داد. 

در پی ماجرای به رسمیت شناختن قدس اشغالی به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی و انتقال سفارت آمریکا به این شهر از سوی ترامپ، تظاهرات و انتقادات علیه این اقدام ددمنشانه همچنان ادامه دارد. 

و پس از پیروزی رزمندگان و مدافعان حرم بر گروهک تروریستی داعش به فرماندهی سردار سلیمانی، حالا امیدها بعد از خداوند به سردار سلیمانی است. جوانان در اقصی نقاط جهان به‌ویژه لبنان و فلسطین با در دست داشتن عکس سردار سلیمانی و انتشار آن در فضای مجازی، به نوعی از فرمانده دلیر ایرانی خواستند تا با اقدامی شبیه به آنچه علیه داعش انجام داد، پای مزدوران رژیم صهیونیستی را هم از قدس کوتاه کند. 

به این بهانه صفحه منتسب به سردار سلیمانی با انتشار پستی در اینستاگرم به این موضوع واکنش نشان داد

در صفحه منتسب به سردار چنین نوشته شد: "  بزرگترین عملیات آزادسازی تاریخ بشریت عملیات بیت المقدس بود. عملیاتی که با آزادسازی خرمشهر آغاز شده و با آزادی قدس شریف پایان خواهد یافت. "

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: