سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۹۴۹۸۹۱
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۶- ۰۷: ۱۲
مهدوی گفت:این اولین محموله اهدایی دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور ایوان است که همزمان با شهادت امام رئوف (ع) به روستاهای نیازمند ازگله فرستاده شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام، فاطمه مهدوی خورانی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ایلام در گفتگو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: دانشجویان جهادگر شهید قدرت الله دلاوری ضمن همدردی با مردم زلزله زده استان کرمانشاه به جمع آوری اقلام ضروری مردم این مناطق پرداخته و به یاری هموطنانشان شتافتند.

مهدوی افزود: این اولین محموله اهدایی دانشجویان بسیجی دانشگاه پیام نور ایوان است که همزمان با شهادت امام رئوف (ع) به روستاهای نیازمند ازگله فرستاده شد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور ایلام گفت: این محموله شامل کمک های مردمی دانشجویی بود که به همت دانشجویان بسیجی جمع آوری و ارسال شد.

مهدوی گفت: این کمک ها شامل اقلام خوراکی، بهداشتیغذا و پتو گرم، وسایل گرمایشی، البسه کودکان آب معدنی و خرما، لباس گرم، کفش و ... بود که با یک نیسان توسط دانشجویان جهادگر به مناطق نامبرده فرستاده شد.

وی با بیان اینکه کمک به بازماندگان این حادثه وظیفه دینی هر مسلمانی است، گفت:در این حرکت  نوع دوستانه دانشجویان بسیجی پیشقدم بوده و از همان ساعات اولیه حادثه آتش به اختیار عمل کردند. و این شایسته تقدیر است.

دانشجویان جهادگر دانشگاه پیام نور ایوان همپای دیگر اقشار مردم تمام همتشان را به کار گرفتند و بصورت شبانه روز به جمع آوری اقلام مورد نیاز هموطنان عزیزمان در استان کرمانشاه شتافتند باشد که مرضی رضای خدا باشد.


photo_2017-11-20_08-13-56.jpgphoto_2017-11-20_08-15-01.jpgphoto_2017-11-20_08-14-35.jpgphoto_2017-11-20_08-14-46.jpg

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: