به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، در این مسابقات ۱۲۰ شرکت کننده در سه بخش انفرادی(نانچکو و تانفو)، تیمی سه نفره و تیمی شش نفره و در دو رده سنی 16تا 30 سال و 30 تا 45 سال شرکت داشتند که پس از هشت ساعت رقابت برگزیدگان آن به شرح زیر معرفی شدند.
نفرات برتر نانچکو و در رده سنی 16 تا۳۰سال
نفر نخست: شیرین قلی پور از ناحیه غدیر
نفر دوم: نیلوفر حمیدی از ناحیه غدیر
نفر سوم: الهه فرجی از ناحیه غدیر
*****
نفرات برتر نانچکو در رده سنی ۳۰+ سال
نفر نخست: گیتی ره گشا از ناحیه غدیر
نفر دوم: مهری قربان زاده از ناحیه ولایت
نفر سوم: زهرا علی اکبرلو از ناحیه امامت
****
نفرات برتر تونفا در رده سنی 16 تا ۳۰سال
نفر نخست: شیرین قلی پور از ناحیه غدیر
نفر دوم: مائده ملکی از ناحیه غدیر
نفر سوم: الهه فرجی از ناحیه غدیر
نفرات برتر تونفا در رده سنی ۳۰+سال
نفر نخست: سکینه حیدرپور از ناحیه غدیر
نفر دوم: گیتی ره گشا از ناحیه غدیر
نفر سوم: رباب آقانژاد از ناحیه غدیر
*****
نفرات برتر دفاع شخصی تیمی ۳نفره ۳۰ سال
تیم نخست: تیم ثارالله(مائده ملکی،نیلوفر حمیدی و حانیه دهقانی) از ناحیه غدیر
تیم دوم: تیم شهید عبدالله شکوفه(شیرین قلی پور، شهلا بیرامی و زهرا جلیلی) از ناحیه غدیر
تیم سوم: تیم شهید محسن حججی(نداشاهی، فاطمه سیفی و مرجان سعیدی) از ناحیه غدیر
******
نفرات برتر دفاع شخصی تیمی ۳نفره ۳۰+سال
تیم نخست: تیم شهید حامد جوانی(مریم سلمانوندی، فلورا عینکی و اعظم آمالی) از ناحیه امامت
تیم دوم: تیم شهید اصغر قصاب(زهرا دانش آموز، مریم خدایارلو و رباب آقانژاد) از ناحیه غدیر
نفرات برتر دفاع شخصی تیمی ۶نفره ۳۰سال
تیم نخست: تیم شهید محمودرضا بیضایی(زهرا جدیری، مریم بهرامی، ساناز سعیدی، لیلا لطفی، الهام قاسمی و الهه فرجی) از ناحیه غدیر
تیم دوم: تیم شهید محمدرضا فخیمی(الناز تقی زاده، پریسا گوهری، معصومه رضاپور، فریبا پور کریم، معصومه بیرامی و نعیمه عبدالهی) از ناحیه ولایت
تیم سوم: تیم یامهدی(اسما برگی، فائزه عبداله زاده، فائزه طالب زاده، پریسا حسن قلی نژاد، یگانه وثوقی و ثریا صمدی) از ناحیه امامت
*****
نفرات برتر دفاع شخصی تیمی۶ نفره ۳۰+ سال
تیم نخست: تیم شهید مهدی باکری(گیتی ره گشا، حکیمه نوبخت، فاطمه طلوعی، عزیزه علی اکبری، سکینه حیدرپور و رقیه شکیب) از ناحیه غدیر
تیم دوم: تیم شهید حسن همت(طاهره رفیعی، نیر مناف زاده، افسانه کاظم زاده، کبری علی نژاد، لیلی بابایی و طیبه نجفی) از ناحیه غدیر
تیم سوم: تیم شهید احمدی روشن(زهرا علی اکبرلو، الهه تقی زاده، فاطمه رزقی، فریده احمدزاده، لیلا محمودپور و خدیجه پور کریم) از ناحیه ولایت