سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۷۸۶۷
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۶- ۱۳: ۱۹
فرمانده بسیج کارمندان استان همدان عنوان کرد
فرمانده بسیج کارمندان استان همدان با اشاره به راهکارهای مقابله با نفوذ دشمن تصریح کرد: ارتقاء هوشمندانه سطح سواد رسانه ای ضربه کارگر در مقابل دشمن است.

ارتقاء هوشمندانه سطح سواد رسانه‌ای ضربه کارگر در مقابل دشمنبه گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، سرهنگ احد امیری امروز در جمع کارکنان دانشگاه پیام نور واحد همدان اظهار داشت: امروز تمرکز دشمن در حوزه باورها و اعتقادات و دین‌زدایی از جامعه است.

وی افزود: همواره باید با چشمانی باز فعالیت‌های مقابل را رصد و از هر گونه نفوذ دشمن جلوگیری کنیم.

فرمانده بسیج کارمندان استان همدان با اشاره به راهکارهای مقابله با نفوذ دشمن تصریح کرد: ارتقاء سطح هوشمندانه سطح سواد رسانه ای ضربه کارگر در مقابل دشمن است.

وی در بخش دیگر از سخنان خود افزود: اینکه نظاره‌گر و بی‌تفاوت و فقط شاهد خلق صحنه‌های مخرب از سوی جبهه استکبار باشیم و انگشت حیرت به دهان بگیریم چیزی را تغییر نمی‌دهد.

امیری عنوان کرد: باید «آتش به اختیار» را در مسیر قیام با رویکرد فردی و جمعی دنبال کنیم و عرصه را بر جوانان دشمن در حوزه فرهنگی و تغییر باورها، ببندیم.

وی خاطرنشان کرد: ما موظف هستیم با حضور دائمی و آگاهانه در میدان مبارزه عرصه را بر جنگ‌آوران  فرهنگی و دشمن تنگ کنیم.

فرمانده بسیج کارمندان استان همدان گفت: ما باید با استفاده از افسران جنگ نرم پیاده؛ علمدار عملیات دشمن را به انحراف کشیده و خط بطلان فکر دشمن را برجسته کنیم و از جنس پدافند طراحی کنیم.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar