سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۷۷۵۷
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۶- ۵۷: ۱۱
جانشین سپاه ناحیه همدان:
جانشین سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه سکوت در برابر جنایات و کشتار مسلمانان میانمار در حقیقت خیانت بزرگ به جامعه مسلمین جهان است، گفت: باید صدای مظلومیت کشور میانمار به گوش تمام دنیا برسد واز طریق محاکم بین‌المللی این کشتار را محکوم کنند.

سکوت در برابر جنایات میانمار خیانت بزرگ به مسلمین جهان استسرهنگ اکبر یونسی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در همدان با اشاره به کشتار مسلمانان میانمار اظهار داشت: کشتار مسلمانان این کشور به دستور مستقیم آمریکا و اسرائیل غاصب است و مسئول خون مسلمانان میانمار این دو کشور مخرب هستند.

وی افزود: با رهنمودهای مقام معظم رهبری باید تمام مسلمانان اعتراض و شکایات خود را به نسل‌کشی مسلمانان به محافل بین لمللی اعلام کنند و تمام ملل اسلامی در برابر این گستاخی بزرگ بایستند و سکوت نکنند.

جانشین سپاه ناحیه همدان عنوان کرد: سکوت مسلمانان در حقیقت خیانت بزرگ به جامعه مسلمین جهان است و باید صدای مظلومیت کشور میانمار به گوش تمام دنیا برسد واز طریق محاکم بین‌المللی این کشتار را محکوم کنند.

وی ابراز داشت: مسلمانان دنیا باید چنان عکس‌العملی از خود نشان دهند که دیگر هیچ وقت این گونه حوادث تکرار نشود.

یونسی خاطرنشان کرد: تنها راه تکرار نشدن این گونه حوادث اسفبار متحد شدن مسلمانان است تا در سایه این اتحاد دشمنان نتوانند در صفوف مسلمانان نفوذ کنند.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar