سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۷۳۰۹
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۶- ۱۹: ۰۶
مدیرعامل خبرگزاری فارس در گفتگو با «بسیج»:
موسوی گفت: تنها مشکلات اقتصادی باعث وضعیت بحرانی کشور نشده است بلکه مشکلات ساختاری، تاریخی و کارکردی در بخش‌های مختلف باعث شده است تا سران حکومتی نتوانند برنامه‌های جامع و کامل را ارائه کنند.

سید نظام الدین موسوی مدیرعامل خبرگزاری فارس در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج درباره اولویت‌ها اقتصادی کشور باتوجه به اینکه تیم اقصادی دولت تازه تشکیل شده است اظهار داشت: رکود و اشتغال به گفته خود دولت مردان و مسئولین از اولویت‌های اصلی اقتصادی کشور به شمار می‌رود.

وی افزود: تنها مشکلات اقتصادی باعث وضعیت بحرانی کشور نشده است بلکه مشکلات ساختاری، تاریخی و کارکردی در بخش‌های مختلف باعث شده است تا سران حکومتی نتوانند برنامه‌های جامع و کامل را ارائه کنند.

دارو و شفای بحرانی که باعث شده اقتصاد ایران وضعیت نابسامانی داشته باشد همان طرحی کلی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است که رهبر معظم انقلاب روی آن تاکید کردند. اقتصاد مقاومتی و سیاست‌های کلی آن به نوعی همه اقتصاد را دربر می‌گیرد و می‌تواند بستر‌های لازم را برای فرار ایران از رکود و بیکاری باشد و به دنبال آن به سمت محکم کردن ستون‌های اقتصادی ختم شود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar