سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۵۲۰۹
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۶- ۰۸: ۱۰
تشکل‌های دانشجویی استان فارس در نامه‌ای خطاب به مجمع نمایندگان
تشکل‌های دانشجویی استان فارس در نامه‌ای خطاب به مجمع نمایندگان استان خواستار انتخاب استانداری به دور از جناح‌بندی و لابی‌گری سیاسی شدند.

تشکل‌های دانشجویی استان فارس در نامه‌ای خطاب به مجمع نمایندگان استان خواستار انتخاب استانداری به دور از جناح‌بندی و لابی‌گری سیاسی شدند. 

در این نامه آمده است نظر به تعیین استاندار فارس در روزهای آتی و همچنین تجارب گذشته در این مورد تشکل‌های دانشجویی شهر شیراز نکاتی را در جهت ایفای نقش  مطالبه یادآوری می‌کند. 

دودی که از اصطکاک و تقابل سهم‌خواهی‌های سیاسی و نگاههای حزبی با تعهد و تخصص و کارآمدی بالا می‌رود، قربانی‌کننده منافع ملی و سبب سلب اعتماد مردم به مسولان میشود.

لذا با توجه به حساسیت و اهمیت این بازوی مهم اجرایی در سطح استان از نمایندگان محترم به مقتضای شانیت نمایندگی‌شان انتظار می‌رود به دور از هر گونه لابی‌گری و جناح بازی حزبی  به گونه‌ای ایفای نقش کنند که چنین اتفاقاتی رخ ندهد و کمک به انتخاب فردی متعهد و متخصص به دور از حاشیه شود.

جریان دانشجویی استان در کنار مردم آگاه این خطه چشم به راه تغییری در راستای به کارگیری ظرفیت‌های عظیم استان با حضور استانداری بومی، کارامد و انقلابی هستند و از شما نمایندگان استان مطالبه به حق خود را پیگیری می‌کنند. 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar