سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۵۱۸۱
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۶- ۴۵: ۰۹
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی فارس:
شورای تبیین بسیج دانشگاه‌های استان فارس در نامه‌ای خطاب به وزیر کشور خواهان انتخاب اصلح برای پست استانداری فارس شدند.

شورای تبیین بسیج دانشگاه‌های استان فارس  در نامه‌ای خطاب به وزیر کشور خواهان انتخاب اصلح برای پست استانداری فارس شدند.

متن این نامه بدین شرح است « با اهدای سلام و عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن دهه ولایت نظر به انتصاب اخیر استاندار فارس در سمت معاونت عمرانی وزارت کشور بر خود تکلیف دانستیم که به عنوان نماینده قشر نخبه و انقلابی استان  با نگاهی دلسوزانه و از سر دغدغه، فضای شفافی را از وضعیت موجود در استان حضورتان شرح داده تا شرایطی برای انتصاب استانداری کارامد که جمع تخصص و تعهد باشد، در جایگاه کلان مدیریتی استان پهناور فارس فراهم شود.

استان فارس همواره بستر هجمه‌های عقاید و جریان‌های در تقابل با نظام بوده و همواره دشمن با جنگ تبلیغاتی خود به دنبال پیاده‌سازی گفتمان مذبوحانه و منقضی غرب بوده است. از این‌رو لازم به ذکر است که با نگاهی گذرا به تاریخچه مدیریتی استان فارس شاهد فرایندی در جهت تبدیل آن به یک بنگاه سیاسی و محلی برای سهم خواهی احزاب و گروه‌های فکری متفاوت در دوران پیش و پس از انقلاب اسلامی خواهید بود.

امروز عده‌ای بنا بر آن دارند که با استحاله‌شدگان فرهنگی و خودفروختگان سیاسی، چراغی را که حضرت امام خمینی (ره) و بیش از 15 هزار شهید با بذل جان برای راه آینده کشور و این استان روشن کرده‌اند را خاموش کرده و انقلاب را از ادامه راه باز دارند. تاکنون جوانان غیرتمند این مرز و بوم با عمل به بندبند وصایای امام راحل و رهنمودهای پیر فرزانه انقلاب در سایه سومین حرم اهل‌بیت (ع) با حضور همه‌جانبه در صحنه‌های دفاع از انقلاب اجازه نداده و نخواهند داد دستاوردهای انقلاب در این استان تحت‌الشعاع افکار و اشخاص مسموم به فتنه قرار گیرد.

همواره نگاه‌های جناحی حاکم بر معادلات سیاسی استان توسط سلائق مختلف منجر به نارضایتی مردم و عدم مدیریت صحیح منابع و ظرفیت‌های عظیم استان گشته است و اکنون در این مقطع، نگاهی از روی دغدغه و دلسوزی در جهت اصلاح وضع موجود از جنابعالی انتظار می‌رود و این مهم میسر نخواهد شد جز آن که فرد مورد نظر جهت تصدی این پست حساس دارای تعهد و تخصص و آشنای به ظرفیت‌های عظیم استان و حائز کارنامه‌ روشن و قابل دفاع در زمینه‌های مختلف از جمله سیاسی باشد و از هرگونه انحراف به‌ ویژه فتنه عمیق 88 مبرا و هیچ‌گونه وابستگی به باندهای قدرت و ثروت نداشته باشد.

انتظار آن است که شما به عنوان وزیر کشور استانداری را برگزینید که خود را ملزم به قانون بداند و دارای سوابق روشن در زمینه سیاسی و مدیریتی باشد و با رویکردی انقلابی، توانمندی خود را در راه پیشرفت و آبادانی استان مصروف دارد و از هر گونه حاشیه‌سازی و غفلت از منابع به دور باشد.

استاندار فارس باید مومن به آرمان‌های مقدس انقلاب و دارای روحیه‌ای عدالت جو باشد و قدرت جذب و مدیریت تمامی سلائق انقلابی را دارا باشد و اعتقاد راسخ به توانمندی نیروی جوان استان داشته باشد.

استاندار فارس باید بداند که مردم شریف خطه فارس روحیه انقلابی و ایمان راسخ خود را در روح و متن زندگیشان حفظ کرده‌اند و شاهد این مدعا تداوم راه سرخ شهادت در راه اعتلای انقلاب از ابتدا تا کنون است و  آگاه باشید که هرگز مردم هر آن کس را که دارای اندک زاویه‌ای با آرمان‌های بلند امام و شهدا باشد  نخواهند پذیرفت لذا در فرصت باقی‌مانده به‌ دور از هیاهوی سیاسی و گزینه‌های تحمیلی در انتخاب اصلح بکوشید چراکه باید در قبال این انتخاب در محضر درگاه خداوند پاسخگو باشید.

در پایان برای شما که توفیق خدمت به ملت مومن و شریف ایران را دارید آرزوی موفقیت و طی طریق در تداوم مسیر انقلاب و تحقق هدف والای ایجاد دولت اسلامی را از خداوند منان خواستاریم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar