سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۴۸۹۳
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۶- ۰۸: ۱۳
عضوشورای اسلامی روستای غرابی علیادرهندیجام گفت:باتوجه به مشکلات متعدد روستای غرابی علیا از توابع هندیجان که نزدیک ترین روستاپایین دست به شهرستان است باهمکاری فرماندار وبخشدار مرکزی کلنگ زنی پروژه آب رسانی ولوله کشی به این روستا در آبان ماه سال جاری انجام خواهدگرفت وهمچنین مشکلاتی از جمله زیر سازی ،بهسازی وآسفالت جاده به مساحت ۲/۵کیلومتر و احداث جوی وجداول وفضای سبز و گاز رسانی ازعمده نیازهای اهالی این روستا است که امیدوارم در این باره اقداماتی از سوی مسؤولان مربوطه انجام بگیرد .

احسان شعبانی شب جمعه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در هندیجان اظهار کرد:روستای غرابی علیا با ۲۵خانوار نزدیک ترین روستای پایین دست است  که نیاز به یاری وکمک مسؤولان شهرستان را دارد.

وی افزود:بیشترین مشکلاتی که در حال پیگیری از سوی اعضای شورای اسلامی روستا غرابی علیا هست آب رسانی ولوله کشی وآسفالت جاده است.

وی بابیان نیاز همکاری مردم ومسؤولان در تکمیل مسجد گفت:مسجد روستای غرابی علیا از یکی از مساجد قدیمی این روستا هست که برای تکمیل این مسجد نیاز به مشارکت مردم ومسؤولان دارد.

شعبانی عضو شورای اسلامی روستای غرابی علیادر هندیجان عنوان کرد:منازل اهالی روستا نیاز به گاز کشی دارند که امیدوارم دراین باره اقداماتی بشود اگر به این روستا توجهی شود مطمعنا در آینده شاهد رونق این روستا خواهیم بود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar