سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۳۵۸۳
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶- ۳۵: ۰۶
نماینده سابق مجلس در گفتگو با «بسیج»:
جعفر قادری گفت: بانک مرکزی کنترل و تسلط لازم را نسبت به اداره بانک‌های دولتی و خصوصی ندارد از اینرو رقابت منفی دربین نظام بانکی شکل خواهد گرفت

جعفر قادری نماینده سابق مجلس در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، اظهار داشت: کاهش نرخ سود بانکی بدون در نظرگرفتن شرایط اقتصاد و بازار مشکلات فراوانی را برای سپرده گذاران فراهم می‌کند.

وی با بیان اینکه دارندگان اسناد خزانه با رفتارهای متناقضی مواجه خواهد شد افزود:  اسناد خزانه به 25-26 درصد نزول پیدا کرده است از اینرو با کاهش نرخ سود بانکی، اسناد واگذار می‌شود این در حالی است که سپرده گذاران تمایلی به سپرده گذاری و خریداری سپرده نخواهند داشت.

نماینده سابق مجلس خاطر نشان کرد: بانک مرکزی کنترل و تسلط لازم را نسبت به اداره بانک‌های دولتی و خصوصی ندارد از اینرو رقابت منفی دربین نظام بانکی شکل خواهد گرفت از اینرو برای اینکه مشتریان خود را از دست ندهند قوانین بانکی را در عمل رعایت نمی‌کنند از اینرو برای اینکه در میدان رقابتی از سایر بانک‌ها عقب نمانند عملا تسهیلات با نرخ 24 درصد را پرداخت می‌کنند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar