سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۱۲۸۱
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۶- ۲۱: ۱۰
نتایج شوک برانگیز یک تحقیق در اروپا
نتایج شوک برانگیز یک مطالعه در اروپا نشان می‌دهد، از هر ۳ دختر یک نفر آنها در ترس از اینکه توسط یک غریبه ربوده شوند، زندگی می‌کنند.

نتایج شوک برانگیز یک مطالعه در اروپا نشان می‌دهد، از هر 3 دختر یک نفر آنها در ترس از اینکه توسط یک غریبه ربوده شوند، زندگی می‌کنند. 

نظرسنجی انجمن کودکان نشان داد، نگرانی در مورد جرم و جنایت باعث خسارت به سلامتی 2.2 میلیون کودک شده است. 

یک چهارم پسران به شدت از اینکه در معرض حمله قرار گیرند، هراس دارند و دو کودک از هر 5 کودک 10 تا 17 ساله نگران این هستند که قربانی دو یا چند جنایت شوند.

گزارش وسیع دیگری نشان داد، تعداد بسیار زیادی از کودکان بواسطه مسائل کاری و مالی خانواده‌هایشان نظیر بدهی، خشونت و مصرف الکل احساس خوشحالی نمی‌کنند. 

بیش از نیمی از کودکان اروپایی در 5 سال اخیر 3 تا 5 معضل را تجربه کرده‌اند که همین موضوع باعث شده است تا شادی و احساس رضایت کودکان از سال 2010 تاکنون به کم‌ترین میزان خود برسد. 

رئیس انجمن کودکان اروپا در پایان گفت:‌ « دیدن رنج میلیون‌ها کودک که با مسائل و مشکلات بسیاری درگیر هستند و با ترس زندگی می‌کنند، برای جوامع بشری یک هشدار جدی است و دولت‌ها باید به فکر خیال آسوده کودکان و تأمین امنیت روانی آنها باشند». 

منبع:فارس

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar