سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۰۰۹۲۲
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶- ۲۸: ۰۹
معاون جوانان و امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس از برگزاری نشست قرآنی جوانان کشورهای اسلامی در شیراز خبر داد.
علی رضایی امروز در نشست خبری که به مناسبت روز خبرنگار در قالب بازدید خبرنگاران از مجموعه ورزشی، تفریحی و توریستی پولاد کف در سپیدان برگزار شد، با قدرانی از فعالیت خبرنگاران به ادامه برنامه‌های "شیراز پایتخت‌ جوانان جهان اسلام" اشاره و اظهار داشت: نشست قرآنی جوانان جهان اسلامی اواخر ماه محرم و صفر امسال در شهر شیراز سومین حرم اهل بیت(ع) برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: همچنین پس از ماه محرم و صفر نیز در حاشیه اختتامیه برنامه‌های "شیراز‌ پایتخت جوانان جهان اسلام" نشست خبرنگاران جوان و همچنین تورنمنت تفریحی جوانان جهان اسلام برگزار می‌شود.

معاون جوانان و امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس تصریح کرد: شهر شیراز پس از انجام برنامه‌های یک ساله پایتخت جوانان جهان اسلام در سال 2017 برای همیشه می‌تواند از این عنوان استفاده کند و برای استان فارسی‌ها جای بسی افتخار است.

رضایی از افزایش اعتبارات حوزه جوانان در اداره کل ورزش و جوانان فارس به 60 میلیارد ریال خبرداد و افزود: در سال‌های گذشته اعتبار بخش جوانان اداره کل ورزش و جوانان تنها 15 میلیارد ریال بود که با همراهی و حمایت حیدرعلی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس به 60 میلیارد ریال در سال 96 افزایش یافته است.

وی بیان کرد: افزایش کمی تعداد تشکل‌های مردم نهاد و کیفیت‌بخشی به برنامه‌های آنان از موضوع‌های مهمی است که در زمینه تقویت تشکل‌های مردم نهاد دنبال می‌شود.

در این نشست معاون عمرانی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس نیز اظهار داشت: در دو سال گذشته سرانه ورزشی استان فارس از 68 صدم به 78 صدم افزایش یافته است که هنوز با استانداردها فاصله داریم و باید برای افزایش آن بیشتر برنامه‌ریزی شود.

خداکرم کریمی افزود: با تلاش مدیرکل ورزش و جوانان فارس و حمایت نمایندگان استان فارس در مجلس شورای اسلامی 27 صدم درصد از مالیات برارزش افزوده به ورزش اختصاص یافت و امیدواریم با اختصاص این اعتبارها روز به روز شاهد تقویت ورزش استان فارس باشیم.

کریمی بیان کرد: امروز استان فارس در زمینه انجام طرح‌های عمرانی ورزشی در کشور پیشگام است و در این راستا نیز در سال‌جاری مرمت و تعمیرمکان‌های ورزشی و همچنین ساخت فضاهای جدید در برنامه قرار گرفته است.

وی افزود: همچنین امسال 23 میلیارد تومان به احیای زمین‌های چمن مصنوعی و ساخت سالن‌های ورزشی اختصاص یافته است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar