سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۰۰۰۴۹
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۶- ۳۸: ۱۱
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان سلطانیه:
وظیفه خبرنگار در اصل به تصویر کشیدن خدمات نظام در مناطق مختلف می باشد که این امر باعث دلگرمی مردم و نشان از کارآمدی نظام اسلامی خواهد بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج زنجان، سرگرد سلیمی فرمانده سپاه شهرستان سلطانیه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات خبرنگاران در دیدار با نماینده رسانه به مناسبت روز خبرنگار گفت: خبرنگاران با وجود کمبود امکانات و مشکلات فراوان به صورت جهادی در این عرصه زحمت می کشید.

در ادامه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان سلطانیه ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: وظیفه خبرنگار در اصل به تصویر کشیدن خدمات نظام در مناطق مختلف می باشد.

شاهسوندی در ادامه افزود: این امر باعث دلگرمی مردم و نشان از کارآمدی نظام اسلامی خواهد بود و در مقابل دشمنان با دیدن این خدمات از ضربه زدن به این نظام مایوس خواهند شد.

گفتنی است، به مناسبت روز خبرنگار سرگرد سلیمی فرمانده سپاه شهرستان سلطانیه، شاهسوندی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان سلطانیه و معاون روابط عمومی سپاه شهرستان سلطانیه با نماینده رسانه این شهرستان دیدار و قدر دانی کردند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar