سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۹۹۶۲۴
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶- ۳۳: ۱۶
معاونت اجتماعی وپیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اظهارداشت: طرح فرزندان آفتاب با تکیه به مطالعات مفصل و در نظر گرفتن مانایی و اثرگذاری حداکثری و با اهداف مشخص تدوین و طراحی شده است.
به گزارش خبرگزاری بسیج ازکرمان؛معاونت اجتماعی وپیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان از برگزاری کارگاه  های آموزشی سبک زندگی ویژه  سربازان "فرزندان آفتاب "خبر داد وافزود: طرح فرزندان آفتاب با تکیه به مطالعات مفصل و در نظر گرفتن مانایی و اثرگذاری حداکثری و با اهداف مشخص تدوین و طراحی شده است.
 
محمدباقر اسلامی در دیدار رییس کل دادگستری استان با فرمانده سپاه ثارالله اظهار داشت:دوره خدمت مقدس سربازی، سرفصلی مهم در زندگی هر جوان محسوب می شود وسرفصلی است که در آن می تواند تمام گذشته مرور شود و برای تمام آینده، برنامه ریزی مبتنی بر موفقیت صورت پذیرد.

وی ادامه داد:مسلم اینکه برای بهره مندی بهینه از فرصت طلایی سربازی، باید برنامه و شیوه ویژه ای طرحی و اجرا نمود،کارهای حادثه ای،گسسته و سطحی، نمی تواننداثری عمیق و پایدار در زندگی داشته باشند
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar