سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۹۲۹۵۶
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۳۹۶- ۲۸: ۱۰
رئیس بسیج سازندگی استان فارس با اشاره به قول مساعد قرارگاه محرومیت‌زدایی به استان گفت: ۱۰۴ پروژه در مناطق محروم استان فارس با همکاری قرارگاه محرومیت‌زدایی اجرا می‌شود.

عبدالحمید اسماعیلی  با بیان اینکه قرارگاه محرومیت‌زدایی کشور قول مساعدت به استان فارس به صورت ویژه داده است، اظهار داشت: نخستین اعتبار قرارگاه محرومیت‌زدایی کشور به استان فارس اختصاص یافت.

وی با اشاره به اجرای 104 پروژه  در مناطق محروم استان فارس گفت: این پروژه‌ها تحت حمایت این قرارگاه است که به زودی آغاز می‌شود و تا پایان سال اعتبارات خوبی برای انجام آنها به استان فارس اختصاص می‌یابد. 

رئیس بسیج سازندگی استان فارس افزود: اعتبار اولیه‌ای که قرارگاه به استان فارس اختصاص داده، یک میلیارد و 800 میلیون تومان است که بسیج سازندگی استان فارس نیز به صورت مشارکت 50 درصدی در پروژه‌ها اقدام می‌کند. 

اسماعیلی با بیان اینکه به شرط همکاری و مشارکت دستگاه‌های اجرایی استان این اعتبارات بیشتر می‌شود، بیان کرد: یکی از ضررهای استان فارس که تاکنون رخ داده، عمل جزیره‌ای بوده که امیدواریم امسال با همکاری استانداری این فعالیت‌های جزیره‌ای کمتر شود. 

وی با بیان اینکه با همکاری دستگاه‌های اجرایی فارس می‌توان اعتبارات و منابع بیشتری را جذب کنیم، عنوان کرد: نتیجه  هم‌افزایی دستگاه‌های اجرایی و بسیج سازندگیکاهش محرومیت‌های استان فارس است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar