سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۸۷۸۳۴
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۶- ۵۴: ۰۸
فرمانده سپاه فجر:
سردار غیاثی گفت: محرومیت زدایی از مناطق روستایی علاوه بر اینکه موجب رونق تولید و اشتغال می شود، بافت روستایی و مولد جامعه را تثبیت می کند و کاهش چشمگیر مهاجرت روستائیان به شهرها را در پِی خواهد داشت.
نشست ستاد پشتیبانی اردوهای جهادی استان فارس با حضور سردار سید هاشم غیاثی فرمانده سپاه فجر، سید محمد علی افشانی استاندار فارس و مدیران کل دستگاه های اجرایی استان برگزار شد.

سردار غیاثی در این نشست با بیان اینکه مشارکت حداکثری روستاویان و ساکنان مناطق محروم در اجرای طرح های عمرانی و خدماتی یکی از اهداف مهم برگزاری اردوهای جهادی در سال جاری است، گفت: " انتفاع عمومی و هم افزایی منابع و امکانات سازمان ها و دستگاه ها " در راستای خدمت به مردم و محرومیت زدایی رویکردهای اصلی برگزاری اردوهای جهادی هستند.

وی با بیان اینکه هشتصد گروه جهادی در سال جاری به مناطق محروم استان فارس اعزام می شوند، خاطرنشان کرد: فعالیت این گروه های جهادی در حوزه های عمرانی، آموزشی، فرهنگی، پزشکی و ... و براساس نیازسنجی مناطق محروم خواهد بود.

فرمانده سپاه فجر در حاشیه این مراسم با تاکید بر اینکه برگزاری اردوهای جهادی روحیه اُمید و نشاط را در مناطق محروم زنده می کند، به خبرنگاران گفت: اردوهای جهادی بهترین عرصه و یک فرصت مناسب برای خودسازی روحی، جسمی و معنوی شرکت کنندگان در این طرح هاست.

وی با تاکید بر اینکه خدمت به مردم و محرومیت زدایی در راس برنامه های مدیران استان فارس قرار بگیرد، خاطرنشان کرد: همکاری و هماهنگی دستگاه های اجرایی  با گروه های جهادی دستیابی به نتیجه مطلوب و موفقیت را طرح های محرومیت زدایی تضمین می کند.

سردار غیاثی با بیان اینکه اعضای گروه های جهادی اقشار نوجوان، جوان و متخصص کشور هستند، گفت: دانش آموزان و دانشجویان که نسل آینده مدیران کشور هستند با حضور در اردوهای جهادی محرومیت را از نزدیک لمس می کنند و با نیازهای ساکنان مناطق محروم کشور آشنا می شوند.

وی  با تاکید بر اینکه سپاه فجر فارس با تمام توان از طرح های محرومیت زدایی حمایت می کند،  گفت: بسیج دارای یک ظرفیت عظیم از نیروی انسانی و اقشار متخصص است و آمادگی دارد در طرح های محرومیت زدایی با تمام دستگاه ها و سازمان ها همکاری کند.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه برگزاری اردوهای جهادی یک گام موثر در راستای ترویج فرهنگ خدمت به محرومان در جامعه است، گفت: محرومیت زدایی از مناطق روستایی علاوه بر اینکه موجب رونق تولید و اشتغال می شود، بافت روستایی و مولد جامعه را تثبیت می کند و کاهش چشمگیر مهاجرت روستائیان به شهرها را در پِی خواهد داشت.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: