سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۷۲۶۲۲
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۳۹۶- ۲۸: ۱۱
مسئول پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی بیرجند خبر داد
مسئول پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی بیرجند گفت: تابستان امسال دو گروه جهادی در تیرماه به مناطق محروم سربیشه اعزام خواهیم داشت.

صادقی مسئول پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی بیرجند در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی اظهارداشت: تابستان امسال دو گروه جهادی یکی برادران و یکی خواهران در تیرماه به مناطق محروم اعزام خواهیم داشت.

وی عنوان کرد: هر گروه حدودا 20نفره هستند که در زمینه عمرانی ، فرهنگی، شناسایی فرصت های اشتغال زایی در روستاها و غیره با هدف رفع محرومیت و مشکلات معیشتی و اقتصادی مردمان عزیز روستانشین و مرزنشینان سلحشور دهستان درح از توابع شهرستان سربیشه اعزام و خدمت رسانی خواهد شد .

مسئول پایگاه بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی بیرجند افزود: انشاالله که شاهد روزی باشیم که روستاهای کشور قطب مراکز تولیدی باشند و مردم عزیزمان از فقر و مشکلات معیشتی و اقتصادی زجر نکشند .

وی تصریح کرد: از دولت مردان بزرگوار خواهشی که دارم این است که کمی به فکر مشکلات کشور از جمله اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و... باشند نه اینکه به بفکر تفرقه افکنی و اهداف خاص خودشان باشند .

صادقی ادامه داد: مشکلات مردم با آمار و ارقام حل نشده و نخواهد شد، باید کمر همت را محکم ببندیم و سایه استکبار و تحریم ها از کشورمان بزداییم و برای حل مشکلات مردم برنامه داشته باشیم .

وی بیان کرد: جهت ثبت نام به دفاتر بسیج دانشجویی مراجعه نمایید و یا مشخصات خودتان را به ای دی @basij_jahadi بفرستید.

 
خدمت رسانی 2 گروه جهادی، تیرماه در دهستان درح 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar