سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۴۸۸۳۳
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۶- ۳۵: ۱۴
فرمانداری شیراز با مصوبه پیشنهادی شورای اسلامی شهر شیراز برای افزایش نرخ پیشنهادی کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی مخالفت کرد.
نامه فرمانداری شیراز در مورد این مصوبه عصر امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز مطرح و برای بررسی بیشتر به کمیسیون حمل و نقل و ترافیک بازگشت.

براساس این گزارش، شورای اسلامی شهر شیراز 28 اسفندماه سال‌گذشته مصوبه‌ای را مبنی بر افزایش نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی در شیراز تصویب کرد.

در این جلسه مقرر شده بود، در پرداخت نقدی اتوبوس‌های شهری مبلغ هزار ریال و میزان نرخ غیرنقدی در اتوبوسرانی شیراز نیز 15 درصد افزایش داده شده و بعد از تایید  فرمانداری شیراز از پانزدهم فروردین ماه امسال  اجرایی شود.

طبق این مصوبه میانگین افزایش کرایه تاکسی‌های راه آهن، فرودگاه، ترمینال و بی‌سیم نیز 15 درصد پیش‌بینی و قیمت تاکسی‌های شهری هم به پنج هزار ریال رسیده بود.همچنین قرار شده بود قیمت تاکسی‌های مبدأ - مقصد بر اساس تاکسی‌متر حساب شود.

به گزارش تسنیم، امروز در دویست و یازدهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر شیراز، ارائه پیشنهادات الحاقی به مصوبه آئین‌نامه نحوه مدیریت و برون سپاری اماکن ورزشی شهرداری شیراز به همراه اعزام دو ورزشکار به شهر دوشنبه پایتخت کشور تاجیکستان برای حضور در مراسم بزرگداشت روز دوشنبه و مسابقه دو نیمه ماراتن مصوب شد.

همچنین پیشنهاد حمایت از ساخت اردوگاه اربعین در منطقه شلمچه به کمیسیون فرهنگی و اجتماعی بازگشت.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: