سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۴۷۰۶۲
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۶- ۲۸: ۰۷
عضو سابق کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با «بسیج»:
مددی گفت: مسئولین دولتی با چنین سخنانی دست خودشان با باز می گذارند درحالی که نرخ تورم تک رقمی نشده و نخواهد شد؛ اعلام نرخ تک رقمی تورم ترفند تبلیغاتی دولت است.

عضو سابق کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج، با اشاره به غیر واقعی خواندن نرخ تورم تک رقمی گفت: من مخالف این هستم که نرخ تورم تک رقمی شده است دولت در خیال خودش فکر می کند که تورم به 7 درصد رسیده است.

وی با بیان این مطلب که اگر تورم تک رقمی بود در عمل احساس می شد؛ تصریح کرد: شاهد ادعای من این است که ما در معادلات، معاملات سیاسی و اجتماعی و اقتصادی تغییری احساس شود و صرف اعلام کردن نرخ تک رقمی تورم چیزی تغییر نمی کند.

مددی با بیان اینکه اعلام نرخ تک رقمی تورم ترفند تبلیغاتی دولت است؛ خاطرنشان کرد: مسئولین دولتی با چنین سخنانی دست خودشان با باز می گذارند درحالی که نرخ تورم تک رقمی نشده و نخواهد شد و به نظرم با توجه به اینکه نزدیک انتخابات ریاست جمهوری است برخی سخنان که جنبه تبلیغاتی دارد مطرح می شود.اعلام نرخ تک رقمی تورم ترفند تبلیغاتی دولت است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar