سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۴۳۰۳۸
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۳۹۶- ۲۷: ۰۸
یک عضو شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به اینکه مدیریت واحد شهری باید در عمل انجام شود، گفت: مدیریت اماکن گردشگری همچون حافظیه و سعدیه باید به شهرداری واگذار شود تا شاهد کارآمدی بیشتر این مکان ها باشیم.

محمدرضا هاجری، رئیس کمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر شیرازدر جلسه شورای شهر شیراز ضمن تقدیر از نیروهای شهرداری که در نوروز 96 میزبان مهمانان نوروزی بودند، گفت: زحمات همکاران شهرداری همچون یادگاری ماندگار خواهد ماند.

 وی با اشاره به اینکه مدیریت واحد شهری باید در عمل انجام شود، افزود: «مدیریت اماکنی همچون آرامگاه سعدی و حافظ را به شهرداری واگذار و میراث فرهنگی نظارت کند یا به صورت هیأت امنایی اداره شده و نمایندگان شورا و شهرداری حتما در هیئت امنا حضور داشته باشد تا شاهد ارتقاء جایگاه و کارآمدی بیشتر این مجموعه ها باشیم.»

 هاجری از شهردار شیراز خواست تا در پروژه های بالای 70 درصد پیشرفت از نیروهای بومی استفاده و همچنین کارخانه ای در حاشیه شهر در قالب شرکت سهامی ایجاد کند، تا لبیکی باشد به شعار سال 96 که از سوی رهبر معظم انقلاب صادر شده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar