سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۸۱۲۳۴۲
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۵- ۳۱: ۱۸
شهردار شهرستان قدس:
خبرگزاری بسیج:شهردار شهرستان قدس گفت:از اولویتهای سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری،نقش محوری در آموزش و استعداد یابی،با هدف تحکیم بنیان خانواده و کاهش آسیبهای اجتماعی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج:امروز محمد صادق کولیوند،شهردار شهرستان قدس، در حاشیه بازدید از فرهنگ سرای خانواده، با اشاره به فعالیت ها متنوع صورت گرفته توسط سازمان فرهنگی ورزشی طی سالیان گذشته اظهار داشت : اقدامات گسترده انجام شده این سازمان در سطح شهرستان به خوبی مشهود و ملموس است چرا که از هر خانواده ساکن در این شهرستان حداقل یک نفر با برنامه های این مجموعه فرهنگی ورزشی در ارتباط می باشد و اجرای بیش از350برنامه متنوع فرهنگی در طی 9ماه گذشته خود گواه این ادعا است.

وی افزود : این بدین معنا است که روزانه بیش از یک برنامه توسط شهرداری و سازمان فرهنگی ورزشی در حوزه های مختلف در سطح شهرستان قدس برگزار شده است که دستاورد بسیار ارزنده ای برای مجموعه شهرداری قدس بشمار می رود.

این مقام مسئول ادامه داد : بازسازی و مرمت مراکز فرهنگی سازمان و همچنین ساخت خانه فرهنگ های جدید در نقاط مختلف شهر (جواد آباد و شهرک عزیزی) با توجه به نیازسنجی های صورت گرفته شده یکی از اولویت های اصلی شهرداری است.


کولیوند با بیان اینکه خانه های فرهنگ نقش موثری در باب فرهنگ دارند،خاطر نشان کرد:این مراکز می‌توانند نقش محوری در آموزش و استعدادیابی داشته و از این فرصت باید در زمینه توسعه جامعه و نهادینه کردن موضوعات مرتبط با دغدغه‌های اجتماعی استفاده کرد و در راستای اینکار، هدف اصلی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری تحکیم بنیان خانواده و آشنایی وآگاهی عموم مردم از کاهش آسیب های اجتماعی است است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar