سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۰۰۰۱۵
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۵- ۲۹: ۱۷
عضو مجلس خبرگان در قم:
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه همه در حماسه ۹ دی یک‌صدا آرمان‌خواه بودند گفت: بزرگترین دستاورد ۹ دی ناامیدی دشمنان بود.
بزرگترین دستاورد ۹ دی ناامیدی دشمنان بود
به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، آیت‌الله سید احمد حسینی خراسانی با اشاره به اهمیت حماسه 9 دی اظهار داشت: همه‌کسانی که وفاداری خودشان را به ارزش‌هایی همچون عاشورای امام حسین(ع) و دستاوردهای عاشورا را همانند انقلاب و نظام جمهوری اسلامی بیان داشتند به یک معنا بسیجی بودند.

وی با بیان اینکه 9 دی یک حماسه ملی به شمار می‌رود افزود: 9 دی یک حماسه ملی و روز به نمایش گذاشتن غیرت یک ملت است و روز تجلی غیرت یک ملت بود.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه 9 دی پیامی بزرگ برای جهانیان بود خاطرنشان کرد: پیام 9 دی خروش و حرکت غیرتمندانه، شجاعانه و آگاهانه ملت بزرگ ایران بود که ملت را پای ارزش‌های دینی خودشان نگاه داشت و ثابت کرد این اصول و ارزش را با هیچ‌کس معامله نخواهد کرد.

استاد سطح عالی حوزه با اشاره به اینکه همه باید از شر شیطان به خدا پناه ببریم بیان کرد: فقط اولیا الهی هستند که در همه شرایط می‌توانند از گناه مصون باشند این خطر حرکت عقب‌گرد و پشت به اصول و ارزش‌ها کردن همواره در کمین است، از این‌ رو باید از شر شیطان، هوای نفس و لجاجت به خداوند پناه ببریم.

وی با اشاره به اینکه مردم قم وفاداری خود را ثابت کرده‌اند اظهار داشت: مردم قم باروحیه انقلابی و صلابت ایمانی که دارند با حضور درصحنه وفای خودشان را به دین، مکتب و انقلاب نشان دادند.

عضو جامعه مدرسین قم بیان کرد: ما در طول تاریخ انقلاب اسلامی بارها شاهد چنین حرکت‌هایی بودیم، حرکت‌های عظیم مردمی همیشه حامی انقلاب و ولایت بوده است ولی این حرکت با توجه به جو آن زمان عالی بود.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar