سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۷۷۶۹۱۰
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۵- ۱۸: ۰۹
سردار بهشتی در گفتگو با «بسیج»:
رئیس بسیج مساجد و محلات گفت: به ویژه در این عصر و زمانی که تهدیدات فرهنگی و مسائل اجتماعی از مسائل اساسی جامعه است بسیج پیشتاز در حوزه های فرهنگی و اجتماعی است که نقش آفرینی می کند.

سردار بهشتی رئیس بسیچ مساجد و محلات در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج با اشاره به نقش بسیج در رفع معضلات فرهنگی و اجتماعی جامعه اظهار داشت: بسیج با توجه به گستره ای که در کشور دارد و جوشیده از بطن جامعه و مردم معتقد و ثابت قدم کشورهست در همه عرصه ها پیشتاز است.

وی افزود: به ویژه در این عصر و زمانی که تهدیدات فرهنگی و مسائل اجتماعی از مسائل اساسی جامعه است بسیج پیشتاز در حوزه های فرهنگی و اجتماعی است که نقش آفرینی می کند.

سردار بهشتی تصریح کرد: یکی از رویکردهای اصلی بسیج در تمام پایگاه های ما کار فرهنگی است و اولویت اول ما در حوزه های مسائل فرهنگی، مربوط به بحث های ایمانی و اعتقادی آحاد مردم به ویژه بسیجیان است.

رئیس بسیج مساجد و محلات تصریح کرد: با برنامه هایی که در سال برای پایگاه مقاومت داریم از بیشترین سهم برنامه های بسیج می توان بحث تربیتی، آموزشی، فرهنگی را نام برد. رسیدگی و کمک در حوزه کاهش بی سوادی، مبارزه با مفاسد اجتماعی، محرومیت زدایی، سبک زندگی اسلامی و بسیاری از فعالیت های دیگر گوشه ای از تلاش های بسیج در پایگاه های مقاومت است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar