سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۷۷۶۳۴۴
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۵- ۱۳: ۱۰
محمود کریمی فاضل در گفتگو با «بسیج» مطرح کرد
مداح اهل بیت(ع) گفت: زیارت امام حسین (علیه السلام) زیارتی استثنایی است که انسان به واسطه این زیارت به خداوند و اهل بیت (علیهم السلام) تقرّب پیدا می کند.

محمود کریمی فاضل مداح اهل بیت (علیهم السلام) در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج با اشاره به اهمیت پیاده روی اربعین حسینی و تاثیرات معنوی آن بر انسان ها بیان داشت: زیارت امام حسین (علیه السلام) زیارتی استثنایی است که انسان به واسطه این زیارت به خداوند و اهل بیت (علیهم السلام) تقرّب پیدا می کند.

این مداح اهل بیت(ع) ادامه داد: حضور جمعیت عظیم مردمی در پیاده روی اربعن حسینی نمایش قدرت شیعه در جهان است و نشان می دهد که شیعه نسبت به سیدالشهدا (ع) و مکتب تشیع و شهادت چه قدر علاقه و محبت دارد لذا این راهپیمایی خیلی موثر است البته برخی می گویند شلوغ است و نباید رفت اما حضور فرد در این مسیر شرط است حتی اگر زیارت هم نرود هیچ اشکالی ندارد.

کریمی فاضل خاطر نشان کرد: زیارت اربعین از علامات مومن است لذا اگر افراد در این مسیر راهپمایی حضور پیدا کنند باعث می شود از همه زوایا به مکتب تشیع ورود کنند و اشاعه دهنده این کار باشند تا دیگران نیز شرکت کنند.

وی با اشاره به حضور افراد با ادیان مختلف در مسیر راهپیمایی اربعین یادآور شد: همه مردم با هر اعتقاد و دینی دوست دارند در پیاده روی اربعین شرکت کنند ، مردم با ادیان زرتشت، مسیحیت، یهود و برادران اهل تسنن که شامل گروه ها و فرقه های گوناگونی هستند همه در این پیاده روی عظیم شرکت و حضور پیدا می کنند.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar