سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۷۶۱۸۲۸
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۵- ۳۲: ۱۶
در 6 ماهه اول امسال صورت گرفت
مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان سقز گفت: در 6 ماهه اول امسال 81 میلیون و 450 هزار ریال به 71 خانواده زندانی کمک شده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کردستان، محمد رشید غفوری در جلسه ماهانه انجمن حمایت از زندانیان شهرستان سقز اظهار داشت: مبلغ 17 میلیون و 500 هزار ریال هم کمک هزینه تحصیلی به 51 دانش‌آموز پرداخت شده است.

وی ادامه داد: در این مدت همچنین مبلغ 37 میلیون ریال در قالب کمک‌های فرهنگی و آموزشی در اختیار اداره زندان قرار داده شده است و برگزاری کلاس‌های آموزش مهارت زندگی، ارائه مشاوره و کمک‌های درمانی، بازدید از خانواده‌های زیرپوشش و اهدای سبد کالا نیز انجام شده است.

وی عنوان کرد: در نیمه نخست سال جاری همچنین 80 میلیون ریال توسط سازمان زندان‌ها و 100 میلیون ریال آن توسط مردم خیر در اختیار این انجمن قرار داده شده است.

غفوری اظهار داشت: برای برخی از امور از جمله؛ آزادی تعدادی از زندانیان و هزینه درمانی و ثبت‌نام آموزشی مددجویان مبلغ 146 میلیون و 20 هزار ریال توسط این انجمن پرداخت شده است.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان شهرستان سقز گفت: در 6 ماهه اول امسال 81 میلیون و 450 هزار ریال به 71 خانواده زندانی کمک شده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: