سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۷۶۱۲۷۹
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۵- ۰۲: ۱۳
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان
مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان گفت: نقش زنان در ایجاد آرامش در خانواده از اهمیت بسزایی برخوردار است و اهرمی کمکی در کاهش آسیب‌های اجتماعی به شمار می‌رود.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی در کارگاه آموزشی تاثیر نهضت حسینی در احیای دین که با حضور مدیرکل فرق و مذاهب اسلامی سازمان تبلیغات اسلامی در مجتمع فرهنگی نور سنندج برگزار شد، اظهار کرد: زنان نقش بی‌بدیلی در جامعه دارند و به عنوان نیمی از جامعه در راستای فرهنگ‌سازی و تربیت و آگاه‌سازی حضور فعالی ایفا می‌کنند.

وی رسالت بانوان را انسان‌سازی و تربیت انسان‌ها به عنوان مهمترین و ارزشمندترین مولفه در جامعه نام برد و گفت: با تربیت فرزندان صالح کمک بزرگی به ایجاد جامعه‌ای سالم و معنوی خواهند کرد.

این مسؤول همچنین به نقش بانوان در توسعه فعالیت‌های قرآنی به عنوان یک نیاز ضروری در جامعه اشاره کرد و افزود: نیاز ضروری جامعه ما در حال حاضر تربیت قرآنی است و باید قرآن وارد زندگی همه مردم شود و مفاهیم قرآنی در زندگی جاری و ساری گردد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان خاطر نشان کرد: تبلیغات اسلامی با وجود داشتن تشکل‌هایی مانند بانوان فرهیخته و فعالان قرآنی و فرهنگی می‌تواند گام ارزشمندی در در راستای ایجاد راهکارهای علمی برای توسعه فرهنگی و دینی جامعه بردارد.

حجت‌الاسلام کرمی ترویج مفاهیم تعالی قرآنی، تقویت مهارت های زندگی، ترویج سبک زندگی اسلامی و نقش زنان در کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه را از دیگر تاثیر نقش زنان در جامعه برشمرد و خواستار توجه جدی بانوان به این موارد شد.

وی همچنین بر مهارت تعامل با دیگران تاکید کرد و یادآور شد: عدم تعامل داشتن موجب ایجاد مشکلاتی در جامعه خواهد شد و نباید این مهم را نادیده گرفت.

وی نقش زنان در کاهش آسیب‌های اجتماعی را اساسی خواند و اضافه کرد: بانوان با ایجاد آرامش در خانواده می‌توانند کمک بزرگی به کاهش آسیب‌های اجتماعی کنند.

در این کارگاه آموزشی علاوه بر مدیحه‌سرایی مدیرکل فرق و مذاهب اسلامی سازمان تبلیغات اسلامی نیز به عنوان مدرس کارگاه به ارائه مطالبی در خصوص فلسفه قیام نهضت امام حسین(ع) پرداخت.

این کارگاه آموزشی با حضور بانوان فرهیخته، مجمع فاطمیون و بانوان فعال در عرصه فرهنگی و قرآنی برگزار شد.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: