سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۳۵۱۷۳
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۳۹۵- ۱۴: ۱۱
سفر پاک به دور دنیا در 80 روز؛
یک تیم تحقیقاتی هلندی که به منظور ترویج فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه الکتریکی و پاک، سفر به دور دنیا در 80 روز را آغاز کرده است، در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین حضور یافت.

به گزارش خبرگزاری بسیج در قزوین، یک تیم تحقیقاتی هلندی که به منظور ترویج فرهنگ استفاده از وسایل نقلیه الکتریکی و پاک، سفر به دور دنیا در 80 روز را آغاز کرده است، در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین حضور یافت.

تیم تحقیقاتی استورم آیندهوون قصد دارد با موتورسیکلت الکتریکی "استورم ویو" دور دنیا را در 80 روز طی کند تا تجربه ی رانندگی الکتریکی را میان مردم سراسر جهان به اشتراک بگذارد.

دانشجویان تیم تحقیقاتی استورم آیندهوون با این تور جهانی نشان خواهند داد که سفر تمام الکتریکی، دیگر تنها یک چشم انداز یا آرزو نیست، بلکه به حقیقت پیوسته است.

این تیم تحقیقاتی با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، ضمن بازدید از مجموعه مراکز تحقیقاتی دانشگاه و دستاوردهای آن اعلام کردند دانشگاه آزاد اسلامی قزوین از نظر امکانات و زیرساخت های لازم جهت تحقیقات، هم تراز با دانشگاه های برتر اروپا؛ و نتایج تحقیقات و دستاوردهای آن نیز، هم تراز با تکنولوژی روز دنیا است.

اعضای تیم تحقیقاتی استورم آیندهوون در این دیدار در خصوص مسایل فنی خودروها و موتورسیکلت های برقی با دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به تبادل اطلاعات پرداختند.

شایان ذکر است؛ این تیم سفر خود را از روز 14 آگوست (24 مرداد ماه) آغاز کرده و روز 2 نوامبر 2016 (12 آبان ماه 95) به پایان خواهد رساند.

9001/پ20/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar