سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۲۳۲۰۲
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۵- ۱۵: ۱۴
امام جمعه ایلام:
امام جمعه ایلام گفت: دو ویژگی انقلابی بودن و انقلابی عمل کردن خبرنگاران می تواند توطئه دشمن را برهم بزند.

به گزارش خبرگزاری بسیج؛ محمد نقی لطفی امام جمعه ایلام در حضور اعضای شورای بسیج رسانه ایلام ضمن تبریک روز خبرنگار و دهه کرامت، شغل خبرنگاری را شغلی مهم خواند و گفت: خبرنگاران با صراحت واقعیت ها و خبرهای روزانه را به بهترین شیوه انعکاس می دهند.

امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه پر مخاطب ترین شغل ها را رسانه های داخل و خارج دارند؛ تصریح کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی با حضور در عرصه های متفاوت سیاسی، اقتصادی و نظامی در منطقه بخشی از تعهدات خبرنگاران را بیشتر می کند.

حجت الاسلام والمسلمین لطفی امام جمعه ایلام ابراز کرد: ویژگی مهم خبرنگاران انقلابی بودن، انقلابی ماندن و انقلابی عمل کردن رسانه هاست، که علیه رسانه های ضد اسلامی بایستند.

وی با تاکید بر دو ویژگی انقلابی بودن و عمل کردن خبرنگاران؛ بیان داشت: با این رویکرد خبرنگاران به نبرد علیه رسانه های ضد ایرانی می روند و توطئه های دشمن را خنثی می کنند.

امام جمعه ایلام عنوان کرد: برجام؛ فضای یکسال اخیر را در برگرفته که هم نشریه ها و رسانه ها توانستند واقعیت های برجام را منتشر کنند؛ اما در این میان رسانه هایی هستند که نمی خواهند واقعیت ها را باور کنند.

حجت الاسلام والمسلمین لطفی بیان کرد: قطعاَ رسانه های ملی در قالب سایت ها و نشریات گام های بلندی برداشتند.

وی راه برون رفت از وضعیت سیاسی و اقتصادی کشور را تحلیل سخنان مقام معظم رهبری دانست و افزود: خبرنگاران بخشی از کارهای خود را به تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر شعار اقتصاد مقاومتی بگذارند.

امام جمعه ایلام ادامه داد: ما با نگاه به روابط بین کشورهای خارجی و برجام نه تنها چیزی به دست نیاوردیم بلکه آمریکا را پر رو تر کردیم.

حجت الاسلام والمسلمین لطفی امام جمعه ایلام تاکید کرد: خبرنگاران کسی را تخریب نکنند و فقط نقاط ضعف را با انتقاد های سازنده عنوان کنند.

امام‌جمعه ایلام، بابیان اینکه باید رسانه‌ها واقعیات جامعه را ازجمله گرانی، بیکاری، تورم و ناکارآمدی برجام را بدون هیچ‌گونه تخریبی انعکاس دهند، خاطرنشان کرد: انتقاد باید دلسوزانه و از روی علاقه به سرنوشت انقلاب اسلامی باشد و بر این اساس ، بسوی آنچه واقعیت است گام برداریم بدون اینکه مسئولان دولت و نظام را تضعیف کنیم.

در پایان این مراسم .خبرنگاران کارت خبرنگاری افتخاری بسیج و رسانه را به امام جمعه ایلام تقدیم کردند

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar