سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۷۰۴۰۷۱
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۵- ۵۷: ۱۷
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی افزود: جمهوری اسلامی ایران به عنوان احیاء کننده اسلام ناب محمدی(ص) در جهان از مردم مسلمان و بی پناه ستمدیده فلسطین، سوریه، عراق و پاکستان حمایت می کند، چرا که ماهیت اصلی انقلاب اسلام بر پایه استکبارستیزی بنا شده است

به گزارش خبرگزاری بسیج از تویسرکان، محمدمهمدی مفتح در جمع روزه داران تویسرکانی حاضر در راهیمایی روز قدس، نابودی اسراییل غاصب و پس از آن استکبار جهانی و در رأس آن امریکای جنایتکار را از اهداف متعالی انقلاب اسلامی دانست و بیان داشت: افکار، اندیشه ها، ماهیت و ارزش های انقلاب اسلامی مرزی نمی شناسد و با نفوذ در جهان اسلام و کشورهای آزادی خواه جهان، جرقه استکبارستیزی را روشن کرده که هرگز خاموش نشدنی است.

وی با بیان اینکهروز قدس نماد یکی بودن سیاست و دیانت و نماد ایستادگی آزادی خواهان جهان در برابر استکبار است، اظهار کرد: روز قدس روز برائت جستن از رژیم غاصب صهیونیسم، یعی رژیم اشغالگر کودک کش است.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی افزود: جمهوری اسلامی ایران به عنوان احیاء کننده اسلام ناب محمدی(ص) در جهان از مردم مسلمان و بی پناه ستمدیده فلسطین، سوریه، عراق و پاکستان حمایت می کند، چرا که ماهیت اصلی انقلاب اسلام بر پایه استکبارستیزی بنا شده است.

وی عنوان کرد: از آنجا که ماهیت انقلاب و آرمان ها و اعتقادات حکومت اسلامی ایران استکبارستیزی است، دشمنان اسلام و انقلاب در دشمنی با ملت ما ساکت نبوده و در طول سال های پس از انقلاب برای از بین بردن کشور ما نقشه های شوم بسیاری کشیده اند.

مفتح تصریح کرد: دشمنان اسلام و استکبار حهانی و در رأس آن امریکا با تربیت گروه های ترویست همچون داعش نه تنها می‌خواهند چهره ای خشن از اسلام را به جوانان اروپایی و غربی نشان دهند، بلکه به دنبال مشغول کردن جهان اسلام به خود هستند، تا اسراییل غاصب با خیالی آسوده به جنایات و نسل کشی خود در فلسطین دست زند.

وی عنوان کرد: با تمام دشمنی های گسترده استکبار جهانی، این ملت ایران اسلامی است که با رهنمودهای امام راحل(ره) و پس از آن مقام معظم رهبری مسیر خود را شناخته و در برابر دشمنان اسلام در هر نقطه از جهان ایستادگی می کنند.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی افزود: راهپیمایی هرچه باشکوه روز قدس، دستان به خون آغشته صهیونیست را بری جهانیان رسوا می کند و نمی گذارد تا استکبار جهانی با خیالی آسوده از اسراییل غاصب حمایت کند.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar