سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۶۴۴۲۲۹
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۴- ۰۲: ۱۰
تیم تیراندازی مقاومت به در پایان لیگ برتر کشور در بخش تپانچه نایب قهرمان شد و در بخش تفنگ به مقام سوم رسید.
به گزارش خبرگزاری بسیج، آخرین هفته از لیگ برتر تیراندازی آقایان با حضور تیم های مدعی در حالی در سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد که نزاجا با غلبه بر حریفان خود پیروز میدان شد.

در جدول رده بندی تفنگ آقایان، نزاجا با مجموع امتیاز 56 به عنوان قهرمان، پاس قوامین با امتیاز 44 نایب قهرمان و مقاومت با امتیاز 44 در جایگاه سوم ایستاد و همچنین در تپانچه بار دیگر نزاجا با امتیاز 52 به عنوان قهرمان و مقاومت با امتیاز 52 نایب قهرمان و آرتا پروتین اردبیل سکان داری سومی این رقابتها را به نام خود ثبت کرد.

در لیگ برتر آقایان تیم های هیئت خراسان رضوی و شرکت ملی حفاری به لیگ دسته یک سقوط کردند.

دراین هفته در رشته تفنگ و تپانچه بادی، تیم های مقاومت، پاس قوامین و آرتا پروتین اردبیل بر رقبای خود پیروز شدند.

در انفرادی تپانچه بادی، علیرضا شفیعی از زمزم ایران با امتیاز 579 نفر اول و ابراهیم برخورداری از مقاومت با امتیاز 575 نفر دوم و محمد علی پساویده از آرتا پروتین اردبیل با امتیاز 573 نفر سوم این رقابت ها بودند.

در انفرادی تفنگ بادی نیز، پوریا نوروزیان از مقاومت با امتیاز 623٫5 و سید مهدی مرتضوی از زمزم ایران با امتیاز 622٫7 و مهدی جعفری پویا از آرتا پروتین اردبیل با امتیاز 622٫3 به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar