سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۶۴۲۵۳۸
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۴- ۳۰: ۲۲
امام جمعه رودهن:
خبرگزاری بسیج: امام جمعه رودهن با اشاره به دیدگاه قرآن و اسلام در امانتداری، تاکید کرد که انسان رستگار کسی است که امانت‌دار خوبی باشد.

به گزارش خبرنگار استان تهران خبرگزاری بسیج؛ حجت‌الاسلام‌ والمسلمین محمدرضا مدیح، اظهار داشت: خداوند متعال در سوره مؤمنان می‌فرماید کسانی رستگار هستند که امانت‌دار باشند و در تعهد اهل رعایت باشند.

وی با بیان اینکه انسان‌های مؤمن رستگار می‌شوند،‌ افزود: مؤمنان دارای چند خصوصیت هستند که به غیر از نماز، زکات و ... بهترین آن امانت‌داری است.

امام جمعه رودهن گفت: از دیدگاه قرآن و اسلام، انسان رستگار کسی است که امانت‌دار خوبی باشد و آن را هم در زندگی فردی و هم اجتماعی رعایت کند؛ فرد و جامعه‌ای ضرر می‌کنند که امانت‌داری را رعایت نکنند، برای رستگاری باید امانت‌دار خوبی باشیم.

مدیح تصریح کرد: امانتی که امسال باید به سرانجام برسانیم، انتخابات است و رأی‌دهندگان باید با نگاه امانت‌داری، رأی خود را به صندوق بیندازند؛ کاندیداها باید نگاه امانت‌شناسی و امانت‌داری داشته باشند و نگاه خود را تجارتی نکنند.

وی بیان کرد: انتخابات امانت بزرگ الهی است و هیچ مؤمنی نمی‌تواند برابر این امانت الهی بی‌تفاوت باشد؛ نهضت فاطمی را توانستیم به خوبی امانت‌داری کنیم و بعد از یک‌هزار و 400 سال امانت‌دار نهضت حسینی هستیم؛ امروز نیز بعد از 37 سال امانت‌دار نهضت امام خمینی (ره) بوده‌ایم.

امام جمعه رودهن اضافه کرد: صبح انتخابات، صبح عاشورای دیگر است و باید به عنوان عاشورا به آن نگاه کنیم؛ همه باید پای صندوق‌های رأی بیاییم و حضور حداکثری داشته باشیم و با این کار، ضمن اینکه دشمنان را ناامید می‌کنیم، حضرت امام زمان (عج) را خرسند می‌کنیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar