سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۹۳۱۸۴
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۴- ۴۵: ۰۹
پاسخ سوژه یابی
امروز آگاهی وبصیرت مردم نقش ب سزایی در این زمینه دارد اگر بسیج به آگاه سازی مردم بپردازد از این روش مانع از نفوذ دشمن خواهد شد.

به گزارش"خبرگزاری بسیج سپاه ثارالله استان کرمان" آقای الله وردی مسئول حوزه های علمیه استان کرمان در بحث اقتصاد مقاوتی ونقش بسیج دراین زمینه عنوان کرد: اگر از ظرفیت و توانایی های بسیج در همه ی زمینه ها استفاده شود قطع به یقین بهترین نتیجه حاصل خواهد شد چرا که تاکنون بسیج در هر عرصه ای که وارد شده موفق عمل کرده مثلا در 8سال دفاع مقدس و یا مقابله با فتنه ی 88 اگر بسیج در این بحران وارد صحنه نشده بود قطعا دشمن به نیات خود می رسید در بحث اقتصادی هم اگر متولیان اقتصاد و کار توانایی وظرفیت بسیج را باور کنند و بسیجیان میدان و بسیج در این زمینه وارد شود می تواند مؤثر واقع شود.

آقای الله وردی در بحث نفوذ دشمن از طریق برجام و نقش بسیج در این زمینه بیان کرد:بسیج شاخه ای است از شجره ی سپاه که خود سپاه هم شاخه ای اصلی است از بدنه ی انقلاب که مسئولیت آن هم سنگین است چون حضرت امام(ره) علی رغم اینکه در 8سال دفاع مقدس نیروی مسلح داشتیم و ارتش هم بود سپاه را بنیان گذاری کرد که عنوان آن هم پاسدار انقلاب است .امروز آگاهی وبصیرت مردم نقش ب سزایی در این زمینه دارد اگر بسیج به آگاه سازی مردم بپردازد از این روش مانع از نفوذ دشمن خواهد شد.

وی در مورد مقابله یبسیج بافتنه گران گفت:بسیج مجموعه ای از نیروهای مورد اعتماد واطمینان نظام وانقلاب است که در همه ی اقشار حضور دارند اگر این نیروها نبودند مطمئنا در همان سال88تسلیم خواسته های دشمن شده بسیج با بصیرت وآگاهی توانایی مقابله با فتنه گران رادارد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar