سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۸۹۰۵۲
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۴- ۱۳: ۱۲
سرپرست سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين:
سرپرست سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين گفت: با توجه به تکميل بودن خطوط درون شهري پذيرش در اين خطوط تا اطلاع ثانوي مقدور نيست.

به گزارش خبرگزاری بسیج ازقزوین ، به نقل از روابط عمومي سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين، عبدالعلي دربندي زاده عنوان کرد: برخي از رانندگان تاکسي هاي گردشي متقاضي فعاليت در خطوط تاکسيراني درون شهري هستند که با توجه به تکميل ظرفيت اين خطوط تا اطلاع ثانوي از پذيرش تاکسيرانان در خطوط معذوريم.
وي عنوان کرد: در صورتي که به هر دليلي در خطوط درون شهري جاي خالي ايجاد شود، تاکسيرانان گردشي مي توانند درخواست خود مبني بر فعاليت در خطوط تاکسيراني درون شهري را به سازمان ارائه دهند تا پس از بررسي تصميم گيري لازم انجام شود.
سرپرست سازمان تاکسيراني شهرداري قزوين تصريح کرد: درخواست تاکسيرانان گردشي مبني بر فعاليت در خطوط تاکسيراني در کميته خطوط مورد رسيدگي قرار مي گيرد.
دربندي زاده خاطرنشان کرد: تاکسيرانان متقاضي فعاليت در خطوط تاکسيراني مي توانند نتيجه بررسي درخواست خود در کميته خطوط و واحد بازرسي را از طريق اين واحدها پيگير باشند.
وي يادآور شد: تمام تلاش کارکنان و تاکسيرانان تحت نظارت اين سازمان ارائه خدمات مطلوب به شهروندان است تا بتوانيم با تسهيل در ترددهاي درون و برون شهري آنان رضايت شهروندان را جلب کنيم.

1011/پ20/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar