سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۵۷۴۱۰۴
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۴- ۳۵: ۱۰
سردار مارانی:
قرارگاه عملیاتی شهید معمار جنوب شرق در شهرستان رودبار جنوب و در روستای شهرک سلمانیه شهرستان رودبار جنوب قراردارد.

به گزارش ارسالی روابط عمومی نمایندگی ولی فقیه در ناحیه رودبار به خبرگزاری بسیج س÷اه ثارالله استان کرمان :

قرار‌گاه تاکتیکی و عملیاتی شهید معماربا حضور فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور روز چهارشنبه 18/6/94 در شهرستان رودبار جنوب افتتاح شد.

شهرستان رودبار جنوب در ۳۳۰کیلومتری جنوب استان کرمان واقع شده است،در پی نا آرامی های که در سالهای گذشته در این شهرستان رخ داد به منظور برقراری امنیت در جنوب کرمان  قرار گاه تاکتیکی عملیاتی شهید معمار به نمایندگی رودبار جنوب افتتاح شد.

قرارگاه تاکتیکی و عملیاتی شهید معمار با حضور فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور استاندار کرمان،‌ جانشین فرمانده لشکر ۴۱ ثارالله استان کرمان، فرمانده انتظامی استان کرمان، دادستان‌ها و فرمانداران جنوب کرمان، سران طوایف و جمعی از بسیجیان و مردم در شهرستان رودبار جنوب افتتاح شد.

فرمانده قرار گاه قدس جنوب شرق کشور افزود: مردم وسران طوایف کمک شایانی را برای برقرای امنیت در منطقه به نیروهای نظامی وانتظامی داشتند وامیدواریم که با وحدت و همدلی یکدیگر برای ایجاد امنیتی پایدار تلاش بیشتری کنند.

مارانی در پایان خواستار  تعامل بیشتر سران طوایف و بسیجیان این شهرستان در راستای ایجاد امنیت شد.

شایان ذکر است که قرارگاه عملیاتی شهید معمار جنوب شرق در شهرستان رودبار جنوب و در روستای شهرک سلمانیه شهرستان رودبار جنوب قراردارد.

 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar